SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2220
czesc. skonczylem wlasnie cykl masowy teraz zaczynam redukcje . mam zamiar kupic thermo speed . jakie aeroby polecacie (basen Bieganie czy co ?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5517
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
zacznij przyjacielu od aerobow po treningu, np 2x w tygodniu po 15-20 minut, po upływie tygodnia dodaj aeroby po 3 treningu

utrzymoj takie tempo tak dlugo jak dlugo beda efekty (to znaczy nie zmieniaj diety, tylko dokladaj te aeroby), jak zauwazysz ze zaczynasz stawac w miejscu dokladasz aeroby w dni nietreningowe i tez na poczatku okolo 20-30 minut raz na tydzien, jak sie zatrzymasz :) doloz 2 raz,

mozesz rowniez pomyslec nad HiiT duzo o nim na forum bylo, polecalbym go juz przy aero w dni bez treningowe,

co do pory wykonywania, od siebie moge jedynie powiedziec ze dla mnie aeroby naczczo z rana to zabojstwo, masa leci w oczach, mimo ogromnego wkladu w jej utrzymanie ;) (pewno zaraz mnie skwituja zqa to stwierdzenie )

sam trening tez mozesz zostawic ten sam, powoli zacznij wchodzic na duze ciezary i krotkie przerwy, to bardzo motywuje organizm do palenia fetu.

z form aktywnosci: ja np. biegam BO LUBIE :) tobie polecam to co sprawia Ci przyjemnosc i pozwala realizowac zamierzone cele

pozdrawiam

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777980
Ja bym dał spokój ze spalaczami .Policz zapotrzebowanie kaloryczne ułóz diete z idelanym zapotrzebowaniem lub na lekkim minusie do tego dołóz po treningu 20 minut aerobów (rowerek bieganie pływanie) i powinno być klasa.

Pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 643
zgadzam sie z rionem ,tak bedzie lepiej

sabbath

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST 5/10/15 do oceny!

Następny temat

Trening na sile

WHEY premium