SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc dla zagubionej owieczki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Witam.
Zwracam się do Was wszystkich z wiedzą podstawową i ponadpodstawową na tematy zdrowego stylu życia i ćwiczeń ogólnie....
Powiem szczerze że zawsze przerażałam mnie ilość informacji na ten temat .Możecie może polecić mi jakąś dobrą książkę albo film na ten temat ...lub może znacie jakieś dobre artykuły ....
Każda sprawdzona informacja się przyda ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja tylko tak napomknę - że publikacje książkowe wcale nie muszą być bardziej wartościowe od materiałów, które można znaleźć na branżowych stronach internetowych.

Poza tym są miejsca w necie, gdzie można ściągnąć książek na kilka lat czytania. Ale podawanie na forum linków do nich jest nielegalne.

To co można znaleźć w naszych księgarniach jest ogólnie mówiąc - bardzo przeciętne.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-09-21 09:14:46
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
kocham to forum ;/ nie ma to jak wkład własny dopytania ;/ ;/ wstawić link i po sprawie .szkoda więcej komentować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
A otworzylas link?Tam jest obowiazkowa ankieta ,taki regulamin tutaj,wypelniasz i dopiero uzyskujesz pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E. Przepraszam, a na co liczyłaś? Że ktoś ci tu napisze esej o zdrowym stylu życia? Ew. że istnieje jeden genialny link, który odpowie na wszystkie twoje pytania. Dostałaś przekierowanie do ankiety działu i do biblioteczki, gdzie znajdują się wszystkie najlepsze teksty z ladies i z poza ladies. Wypadało by podziękować, a nie mieć pretensje nie wiadomo o co.

Faktycznie szkoda komentować. EOT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
No właśnie - "wkład własny do pytania" by się przydał - bo z posta otwierającego ten temat wynika, że chcesz żeby ktoś Ci streścił całą światową wiedzę o żywieniu i treningu w podpunktach. Tak się nie da - jak napiszesz konkretniej o co Ci chodzi, to uzyskasz konkretną odpowiedź.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No bez jaj, Twoj wlasny wklad informacyjny to zero, za to lenistwo masz pierwszorzedne. I jeszcze sie oburzasz? No wez nie rozsmieszaj nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Jeśli ktoś dobrze przeczytał pytanie to zauważył że w pytam o tytuły ciekawych publikacji książek na wymienione przeze mnie tematy ...a co ma do zdrowego stylu życie ,,poprawienie uchwytu ''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
tetiszeri- a Ty po czym wysnuwasz wnioski o moim lenistwie ? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
a po co do podania tytułów ciekawej publikacji którą mogę wykorzystać w pracy jest mój wymiar w biodrach dajmy na to ??? xD nie proszę Was o porady żywieniowe dla mnie nie skarżę się że nie mogę schudnąć czy Bóg wie co tam jeszcze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
dziękuję za Waszą ,,pomoc'' poradziłam sobie sama ...gdyby kogoś zainteresowało to :
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia

Następny temat

wzdęty bebzun POMOCY :(

WHEY premium