SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzdęty bebzun POMOCY :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Cześć dziewczyny,

Mam 24 lata i od tygodnia niesamowity problem z brzuchem.. jest on wzdęty jak w 3 miesiącu ciąży. Kuje i towarzyszy mi uczucie rozpierania od środka. Byłam dzisiaj na USG i wszystko jest okej. Jutro idę na badania krwi i na ich podstawie będą kolejne rzeczy wykluczana lub nie. Mam do Was pytanie czy kiedykolwiek miałyście coś takiego? Rozumiem dzień, góra dwa ale mój brzuch wariuje już 11 dni!!!

Wczoraj zjadłam jakieś dwie piersi z kurczaka zrobiłam z nich wywar dodałam torebkę ryżu i marchewkę, pietruszkę, seler + jakieś przyprawy do tego 2 jajka i ok.100g twarogu myślałam że coś pomoże jakaś minimalna poprawa NIC. Dzisiaj zjadłam podobnie jak wczoraj ale zamiast ryżu kasze jaglaną i banana i dalej nic brzuch jakbym zjadła całą pizze i popiła kuflem piwa.

Pije herbatę z kopru włoskiego, jakąś z lukrecją i ok. 3l wody i dalej nic. Do toalety chodzę w miarę regularnie (przynajmniej 1 dziennie).

Czy któraś z Was wie co może chociaż trochę ulżyć moim cierpieniom dopóki lekarz mnie do końca nie zdiagnozuje??

Bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja bym jednak poza eliminacja produktow problemowyh skupila sie na zakwaszeniu zoladka, usprawnieniu trawienia i wchalaniania.
Rosoly na kosciach, wiece tluszczy zwierzecych w dieia, oleju kokosowego, jesli nie masz wrzodow/polipow itd to byc moze pomocnaokaze ie suplementacja kwasem solnym (betaina HCL).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Wlasnie weszlam na forum zeby poruszyc ten sam problem. Zaraz umre z tego bolu

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
niestety moje wzdęcie trwa już 11 dni i nic nie pomaga ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
11 dni to już naprawdę długo. zmieniałaś coś w tm czasie w żywieniu? Jak jadłaś wcześniej nabiał to nie miałaś takich akcji?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100
Imbir, w formie naparu (zalewasz korzeń gorącą wodą, lekko studzisz i pijesz rano i wieczorem), do którego możesz też albo dorzucić trochę liści mięty, albo wcisnąć cytrynę. Mnie pomaga na wszelkie bóle żołądka i ułatwia trawienie. W ostateczności można zastosować herbatkę imbirową zamiast naparu, jeśli ktoś ma problem z dostępnością tego pierwszego, ale napar jest jednak bezkonkurencyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Dzięki dziewczyny za odzew :)

Kebula nabiał jadłam wcześniej i nic mi jako tako nie było. Nagle w czwartek taki ból i wielkie wzdęcie. Zrobię zdjęcie i wstawię.

Scale próbowałam z imbirem już ;(

Od jutra odstawiam w całości nabiał i zobaczę może coś to da.. innego pomysłu nie mam


Zmieniony przez - fergi w dniu 2015-09-20 19:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100
A orzechówka też już poszła w ruch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
oprócz tego możesz spróbować herbatki z kopru włoskiego i kminku.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Orzechówka? nie to jakiś napar. Koper pije :(
Tak mniej więcej jadłam przed:






Zmieniony przez - fergi w dniu 2015-09-20 19:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100
Nie, nie ten ptak, tylko ten napój. Nalewka z orzecha, znaczy się.

Przepis i parę ciekawostek

Może to mięso było jakieś podejrzane?


Zmieniony przez - Scale w dniu 2015-09-20 19:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
OOoo okej już patrzę. Mój brzuch jest tak duży że mam wrażenie że zaraz pęknie ;/ Odstawie może jeszcze owoce? Już sama nie wiem chciałabym żeby mi po prostu przeszło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla zagubionej owieczki

Następny temat

Brak zamierzonych efektów przy niskiej masie ciała.

WHEY premium