SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzdęty bebzun POMOCY :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
To może od końca. Antybiotyki brałam rzadko może w ostatnim roku rzeczywiście wzięłam kilka razy ale wcześniej nie. Jeżeli chodzi o jelita to problemy mam czasami z zaparciami. Jednak jak jem 5 posiłków dziennie to jest okej. Sytuacja wcześniej była różna bo moja dieta była nieraz karygodna.. zjab*łam sobie i w sumie sobie na to zasłużyłam. W liceum dieta wysoko białkowa potem na studiach zupki chińskie i fast foody i cola zero (np 2l coli i ser żółty) MASAKRA no i Dukan. Od jakiegoś czasu staram się w miarę zdrowo jeść z różnymi skutkami. Piłam do tej pory dużo coli zero niestety to też pewnie się przyczyniło. Tetiszeri to może będę wywalać stopniowo żeby zobaczyć reakcję organizmu np. najpierw nabiał potem owoce i potem zboża? Dzisiaj TROCHĘ lepiej narazie pije wodę i zjadłam gerberka 125g jabłko-śliwka dla dzieci.

Myślałam o takiej diecie dzisiaj lekko -strawnej?? Narazie wstrzymuję się od jedzenia






Zmieniony przez - fergi w dniu 2015-09-21 15:56:43

Zmieniony przez - fergi w dniu 2015-09-21 15:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100
Jak się trzymasz? Zrobiłaś te badania krwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Brzuch dzisiaj mniej bolał ale wzdęcie nadal się utrzymuje jest ono dużo mniejsze co mnie cieszy ale jest nadal. Badania zrobione czekam teraz na wyniki.

zmusiłam się i zrobiłam lekki trening w domu bo przeczytałam że ruch pomaga i może rzeczywiście minimalnie lepiej jest..


ale można powiedziec o poprawie bo byłam wstanie dzisiaj pójść na zakupy i ogarnąć w domu a nie tylko leżeć i wegetować.. trochę brzuch pokuł podczas zakupów ale póki co jest przyzwoicie w porównaniu z tym co się działo. Odstawiłam wszystkie herbatki i espomisan. Pije wodę.


Zmieniony przez - fergi w dniu 2015-09-21 20:56:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100
No i oby Ci przeszło, ale ciekawa jestem tych wyników. Ruch i ciepło pomagają na pewno, ale może jeszcze bardziej by pomógł węgiel? Nie, dobra, nic nie sugeruję, skoro trochę Ci lepiej, to tak trzymaj. Taka ciąża spożywcza z powikłaniami, ale na pewno będzie dobrze, tylko daj czasem znak życia, bo się martwić będziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Albo już się przyzwyczaiłam do tego bebzuna xD tam znać co i jak dzięki za troskę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Najpierw wycofalabym zboza glutenowe (a byc moze nawet te bez tez bedzie trzeba), nabial i dopiero owoce. Antybiotyk kilka razy w roku i masz cmentarz zamiast jelit niestety. Wiec Twoje bakterie zamiast Cie bronic, zdychaja, tracisz wysciolke jelit, te sie rozszczelniaja a niestrawione czasteczki draznia system autoimmuno. I np pchanie blonnika w takiej sytuacji tylko pogorszy sprawe. Grberka sama zrob, bezpieczniej bedzie. Daj olej kokosowy jezeli mozesz, wykazuje dzialanie przeciwzapalne. I spokojnie, staraj sie ruszac a nie siedziec bo jelita nie lubia byc scisniete. Ja np jak lece gdzies na dlugie dystanse np. 8 do 14 godz to mam gazy po wyladowaniu :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za pomoc!! Dzisiaj już TROCHĘ lepiej brzuch powoli wraca do normy. Odstawiłam herbaty dodałam ruch. Dzisiaj zrobiłam marszo-bieg 30 minut. Od soboty jem tą zupę ( na piersi z kury z marchewką i kaszą) może to też troszeczkę pomogło. Od wczoraj wywaliłam z diety nabiał. Dzisiaj leci GLUTEN. Za namową Tetiszeri dodaje olej kokosowy. Dietę dalej staram się lekko-strawną czyli ta zupa. Dzisiaj zamiast kaszy bataty i większa ilość marchewki.

Gdybyście miały jeszcze jakieś porady odnośnie w miarę bezpiecznych produktów które mogę włączyć do diety byłabym bardzo wdzięczna.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Obserwuj sie koniecznie, po czym jak sie czujesz. jezeli lubisz rosoly to jest tzw zupa mocy gotowane przez wiele godzin na malenkim ogniu na kosciach i miesie z dodatkiem prawdziwego octu jablkowego. Bziubzius ostatnio robila. Swietnie dziala na takie dolegliwosci. I prawdopodobnie dokwaszenie zoladka by sie przydalo dla usprawnienia trawienia. Ale poczekajmy, az "ciaza" ustapi :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21806 Napisanych postów 71364 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576052
Zajrzyj do tego tematu, oczywiście nie czytaj go pod kątem stricte dla jakiego został napisany:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html

Na 11stronie podałem lek, który może i Tobie pomóc.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
krzykacz dzięki za info. Zapiszę sobie. Narazie spróbuje diety bezglutenu i nabiału i zobaczymy czy będzie poprawa plus czekam na wyniki badań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla zagubionej owieczki

Następny temat

Brak zamierzonych efektów przy niskiej masie ciała.

forma lato