SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc dla szkieleta!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54
nie jest az tak źle, ja wyglądałem podobnie jak zaczynałem ćwiczyć. Przytyłem 10 kilo, obwód bica poszedł o 8cm w góre. Musisz poprostu sie wsciec , cwiczyc ile masz tylko sił w tych twoich małych rączkach
Odezwij sie kiedyś, napisz jak ci tam leci

yyarghhh! taki odgłos wydają rosnące mięśnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
ja wyglądam podobnie :D tylko ze jak biegam codzienie i czy też powinienem przytyć mi sie wydaje ze tak? ale jak ja biegam codznienie to chyba powinienem wiecej jesc kalori niz inni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
chcialem napisac jak mi idzie co jem i tak dalej...:] a wiec! w te 17 dni bo od maja wprowadzilem diete waga mi skoczyla do gory o 3kg aktualnie waze 64kg ;]jest to juz cos! hmm co zmienilem wprowadzilem dodatkowy posilek tak na noc : P KASZKI! twarogi jogurty musli mase orzechowa salatki z oliwy z oliwek witaminy! a miedzy posilkami jakies orzeszki chipsy itp. :) ogulem pcham w siebie sporo! mnie to tam zadowala i narazie efekt ;] jak cwicze ;P tutaj dostane pewnie niemile komentarze ;] raczej skupilem sie na pompkach przysiadach drazku i plywaniu (plywanie uznalem za ogulno rozwojowe i naprawde pozadne zakwasiki mozna osiagnac:P) ! uwazam ze te cwiczenia na zlapanie kondycji sa duzo lepsze niz machanie 55kg sztanga... mnie narazie efekty zadowalaja jak ktos ma czas i checi albo checi mu podupadaja niech sporoboje mojej drogi moze cos pomoze PozdrawiaM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Heh :-]


Po 1) nie odezwe sie na temat diety bo z tego co widac to jesz nie uporzadkowanie to wszystko to szkoda gadac
Po 2) piszesz ze masz silownie pod reka a mowisz ze robisz pompki brzuszki i podciaganie, myslisz ze ci masa miesniowa po tym pojdzie jakos znaczaco??
Po 3) machanie 55kg sztanga, chyba na bica ??
Po 4) stary idz na silownie, cwicz ciezko, jedz duzo, nie bierz sie za suple narazie ale tez nie wpadnij w koks, bo bedziesz o tym myslal niedlugo, wygladalem tak jak ty, zaczalem cwiczyc i waze 8kg wiecej nie od razu, po jakichs 6-7miesiacach

powodzenia


ca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
No coz drodzy parafianie ;] Ten artykul pisalem dawno ciesze sie ze pomoglo mi tak wiele osob ciesze sie ze nie jestem na tym swiecie sam... za silwonie jednak wziolem sie na ostro od jakiegos miesiaca.. zapisalem sie na silwonie a ze zule kase to chodze regularnie :) Karnecik to mobilizacja.. mam partnera w tym wszystkim Efekty mnie bardzo ucieszyly waze teraz 65kg (ciagle rosne) Strasznie sila mi skoczyla do przodu wogule cala sylwetka mi sie zmienila zazywam Mass xxl w celu dostarczenia potrzebnych gratow jesli komus to wydaje sie nie powazny to nie zna sytacji kiedy cwiczylem bez gainera nie moglem chodzic wogule.. pomaga mi szybko stanac na nogi cwiczylem 3 razy w tygodniu teraz jednak wskocze w tryb 2 razy wiem ze 3 lepiej ale matura nie ublagana ale narazie skupie sie na miejscach tragicznych wymiary (wiem ze to napompowanie) skoczyly okolo 3cm ciezko jest sie zawiazsc do tego ale jak jzu sie czlowiek rozkreci to idzie naprawde przyzwoicie pozdrawiam i dziekuje ;-P do zoabczenia za pol roku :D PEACE !
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
proponujesz nic nie robic? : P i czekac az 20 swieczek na tort wysoko bialkowy upcham : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Niekoniecznie nic nie robić. Uprawiaj różne sporty, np. pływanie. Masa sama MUSI przyjść. Popatrz jak wyglądają ludzie w wieku 15-17 lat a jak wyglądają ludzie powyżej 20 lat. Jednak "lekka" różnica masy jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Co za bzdury.
Post pełen dziwnych wypowiedzi..a najlepsza to ta ze powinien jeśc na noc białko
hahaha
Chłopiej, trenuj 3 razy w tygodniu po 60-75 minut, śpij, jedz 4-6 posiłkow dziennie i popijaj je gainerem.
Proste, acz ciężkie.
ja wazyłem 69 kilo przy 187 wzrostu.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1641
Czasami to chciałbym mieć takie problemy
Ja musze ostro ćwiczyć żeby nie przytyć. W zeszłym tygodniu zachorowałem i przez 4 dni nie mogłem ćwiczyć. Odrazu przybylo mi 1.5kg
I wcale nie jem dużo. 3 posiłki dziennie. Nie dojadam w międzyczasie.


Zmieniony przez - Jacek1976 w dniu 2005-09-29 09:14:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z brzuchem

Następny temat

Trening Dla 17 Latka.

WHEY premium