SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Płeć : M

Wiek : 22

Waga : ok.100

Wzrost : 172 cm

Cel treningowy : masa/jakosc

Staż treningowy na siłowni : ponad 6 lat

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta :

Przeciwskazania medyczne : brak

Witam mój trening wygląda tak :
pon- klatka
wt- biceps,triceps,przedramie
śr- barki
czw- biceps,triceps,przedramie
pi- plecy
sob- wolne
nie- wolne
Bardzo chciałbym dodać do tego nogi tylko nie wiem do końca jak ? Dodam ze mam mnóstwo wolnego czasu sił i środki na to żeby trenować np rano i wieczorem bo widziałem i takie plany treningowe ale nie jestem do tego przekonany do końca czy to będzie dobre ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 100

Wzrost: 172

Cel treningowy: masa/jakośc

Staż treningowy na słowni: 6 lat

Uprawiane inne sporty: chwilowo nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bardzo mnie ciekawi jakośc tej masy przy tak fatalnym planie...

rozumiem że skoro wjkleiłes splita raz na trydzien to interesuje Cie tylko ta forma treniongowa. Jeśli masz dużo czasu to niech będzie tak:

pon: plecy, przedramię
wto: klatka, triceps
śro: wolne
czw: nogi , brzuch
pt: barki, biceps
weekend wolny

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
wt- biceps,triceps,przedramie
czw- biceps,triceps,przedramie
W jakim celu :?

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Dlaczego fatalny jeśli chodzi o góre to idzie mi świetnie chyba ze powróce do wcześniejszego planu ale efekty były miej widoczne :
pon- klatka,triceps
wt- nogi
śr- barki,biceps
czw- nogi
pi-plecy,triceps
dodam że ćwicze rano bo juz wyrobiłem sobie taki tryb ale prawdziwy przypływ sił czuje wieczorem i myślałem żeby wtedy coś wcisnąć z tymi nogami ale nie wiem jak to wpłynie na regeneracje


w takim celu ze jestem troche nie symetryczny a pozatym to sza małe partie miesniowe i nie potrzebuja tyle odpoczynku co te duze

CipiS_91 to nie jest zadna nowosc ze 2 razy w tyb bo z tego co widze na siłowniach to wiekszosc tak robi

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-01-21 12:00:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
ja111111- To gdzie ty na tą siłownie chodzisz ;? Nie może być wtorek bic i w czwartek ! A w tym nowym planie widze ze jest podobnie, To mówisz ze Nogi to jest mała partia mięśni ;? Pudzianowski ćwiczy 6 godzin dziennie to ty tez sie tyle walnij !

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
Niech sie lepiej wypowie ktoś bardziej doświadczony

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Nigdzie tak nie napisałem nogi to mała partia poprostu tak juz kiedys robiłem i dobrze szło . Wyjaśnij mi dlaczego nie może być bic i tic we wtorek i czwartek bo juz widze ze gadasz głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie wiem co ci zrobil ten biceps i triceps.... ze tak go meczysz, chyba myslisz ze urosnie jak go bedziesz meczyl na kazdym treningu 5dni dzien w dzien trening... brak slow po prostu.

brak nog - staz 6 lat - yyyy nie wiem czy sie smiac czy plakac

staz 6 lat a poziom jak typowy sezonowiec

rece opadaja jak cos takiego sie widzi, ze przez 6 lat nie dojsc do wniosku ze miesnie potrzebuja regeneracji, ze katowanie miesni mija sie z celem, i trenowac czyms takim??


Dieta : brak

brawo.


jak dla mnie to powinienes zaczac od etapu na ktorym sie znajdujesz wlasnie a zeby to ustaic starczy ze podasz swoje wyniki ma w 3 podstawowych bojach


przysiad-
martwy ciag-
wyciskanie plasko-


to swiadczy o tym co zrobiles prze te 6 lat, po ankiecie i tym co napisales sadze ze nie wiele.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
Teraz piszesz ze dobrze szło, a wcześniej napisałeś "efekty były miej widoczne"
Raz Przedramię nie trzeba tak często wykonywać tym bardziej ze po jednym dniu odpoczynku, Niektórzy twierdzą biceps,triceps nie jest całkiem sporą partią mięśni ale regenerować się musi tym bardziej ze masz jeden dzień odpoczynku a po bicepsie masz plecy. Takie jest moje zdanie! Po prostu mnie ignoruj a poczekaj na inne wypowiedzi bo nie mówię całkiem ze ja mam prawdę

CipiS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Bery89 czy ja napisałem ze wogóle nóg nie robiłem i ze cały czas ide jednym trybem widze ze po dwóch zdaniach potrafisz określić pare lat pracy mówiac ze teraz tak robiemam na mysli ten miesiac
WIEK 22
STAŻ 6 LAT
WZROST 172
WAGA OK 100
OBWÓD RAMIENIA 44-46
OBWÓD KLATKI 125
WYCISKANIE 140
MARTWY 200
PRZYSADÓW ZE SZTANGA NIE ROBIE WOLE SÓWNICE ALE MAXÓW NIE ROBIE SERIE KOŃCZE OK 250
I PODCIAGANIE NA DRĄŻKU 25 RAZY BEZ RÓŻNICY UCHWYT CZY NACHWYT
ej mistrzu a łydki ile razy można robic

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-01-21 12:47:24

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-01-21 12:54:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Bery89 czy ja napisałem ze wogóle nóg nie robiłem i ze cały czas ide jednym trybem widze ze po dwóch zdaniach potrafisz określić pare lat pracy mówiac ze teraz tak robiemam na mysli ten miesiac


Jak widac jednak potrafie czasem trafic, tu akurat bylo to na 90% pewne, ze nic nie zrobiles prze te 6 lat, widzac to co napisales.

I co mylilem sie?

bo widze ze jednak nie.


ze swojej strony zakoncze rozmowe, i udzielanie sie w tym temacie - bo jakos nie mam wiekszej ochoty pisac czego kolwiek do ciebie.

wylacz caps, naucz sie pisac po POLSKU.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięsień piersiowy większy.

Następny temat

Moje dane- Hosper

WHEY premium