SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1940
czesc
Mam ppyatnko co myslicie o polaczweniu kreatyna + glutamina + gainer 737 czy to wystarczy ? co dolozyc cos ? moje zalozenia to masa i rzezba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Chyba nie mozna jednoczesnie robic masy i rzezby. Musisz ulozyc diete pod odpowiednim katem. Jesli rzezbisz to trzeba miec z czego. Gainer 737 najgorszy z gainerow. Ułoz diete dopiero pogadamy. Podaj wzrost i wage

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1940
mam diete ... czemu gainer 737 jest taiki zly to podaj mi cos taniego i dobrego aby przytuc ? i le to trzeba stosowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jest niesmaczny, zel sie rozuszcza, ale przede wszystkim niskiej jakosci surowce zostaly uzyte do jego produkcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1940
niesmaczny ale dziala to najwazniejsze dla mnie co bys polecil ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co to znaczy dziala? przeciez to jedzenie w proszku. dziala tak samo jak kanapka z serem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1940
no tak to ten gainer bolic moze byc z glutamina i z kreatyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
uważam że gainer 737 jest słabym gainerem, cena niska ale jeszcze nizsza jest jego jakośc!! nie polecam!! jeżeli koniecznie chcesz gainera i chcesz byc pewien że pijesz cos dobrego to polecam mutant mass z pvl, drogi ale jakosc bardzo wysoka!! ok też są gainery z olimpu, nawet taki gainbolic mający mało białka!! ale dla ekto jest wsam raz, polecam też vitala 2 pod wzgledem cena jakosc smak ten gainer ma u mnie 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagie zdjecia mojej siostry

Następny temat

CO BĘDZIE DLA MNIE NAJLEPSZE ?

WHEY premium