SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polski koks za dawnych lat...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26251
Nie koniecznie koks... ale dla mnie i dla kolegów to bylo cos !!! czasy kiedy nawet o odzywki bylo ciezko... Bodajze bylo nas 4. Stoimy przed sklepem i rozkmina... kupujemy czy nie ? sprzeda nam ? wydygani na maksa chodzilo o SOJE PROTEIN 850 Tab...Liczymy 850 /4 wychodzi po 212 . Uradowani wchodzimy do sklepu kupujemy i biegiem na siłke !!! ( nie zabrakło pytan do sprzedawcy: ile pujdzie miesnia ? ile na klate ? jak szybko bede biegac ? itp) Wbijamy do piwnicy i dzielimy towar i znow rozkmina... jak dawkowac ? Kumpel mowi ze bedzie brał 0,5 tabletki dziennie to mu starczy na 14 miesiecy !!! ja mowie z grobej rory : biore 2 dziennie jedna przed treningiem druga po a oni na to : pojj***alo Cie !!! roz***ie Cie !!! nigdy nic nie bralismy !!! opamietaj sie !!! wiec zluzowalem łyknelismy po jednej: i tak 30 min na worku, pompki, przysiady, rower i na silke sila szla okropnie... i ciągłe pytania typu: czujesz cos ? jest power ? mam nadzieje ze rozstepy nie wyjda
eeeh to byly czasy... jak sie nie podoba mozna usunąć pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Kumpel mowi ze bedzie brał 0,5 tabletki dziennie to mu starczy na 14 miesiecy !!!

hehehe masz soga:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
co do odżywek to pamietam jak koleś mi załatatwił puszke proteiny chyba z 300 gr chyba to był Portagen miałem wtedy z 15 lat to sie cieszyłem jak dziecko ze bede byku...
przez pierwszy tydzien bałem sie tego jeść --bałem sie skutów ubocznych
potem według zalecen brałem dwie łyzki stołowe na sucho przed treningiem i jazda
ale mnie wtedy wy***alo zaznaczm że trenowałem tylko klate i biceps
acha jeszcze koleś mi powiedział zebym pił jaknajmniej wody żeby mi brzuch nie rosnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
pł roku plus masa dozywek No coz tkaie geny były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
co jest panowie to jzu koniec??dawajcie jakies remebers of S.T.A.R.S proponuje zeby sie wypowiedizeli modowie w koncu maja duzo wiedze napewno ttez duzo ciekawych wspomnien!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
sie przyłączam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oni biora odzywki nie saa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
mody do roboty !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
MODZI do roboty nie spac tak to do madrowania to pierwsi a do powspominania to nic-)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26251
Odświeże bo mi się tak jakoś przypomnialo kumpel z siłki postanowił kupic metke i walic cyklona Problem byl gdzie to chowac przed starymi, doradzilem zeby wycisnal wszytskie z listków i wlozyl do jakiegos podeleczka po witaminach albo cos. Pech cial ze wlozyl do podelka po Zincasie jako ze tabletki podobne pudelka sie pomieszaly doszedl do tego po paru nieprzespanych nocach. Zamiast brac cynk łykał metke, niemogl zasnac wiec wstawal i nap*****lal pompki, przysiady... eeeh mielismy breche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka co i jak

Następny temat

co na 2 cykl

WHEY premium