SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciąganie -ilóść

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
siema mam dylemat iż nie wiem jak zwiększyć ilość robić 5 serii codziennie przez 6 dni w tygodniu plus 3 razy silownia i judo czy na siowni 3 serii z obciązeniem 3 razy w tygodniu plus judo?

No risk-no fun

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
możesz.

a możesz równie dobrze podciąganie wpleść w trening. Wybór należy do Ciebie.

Ja osobiscie jak podciąganie, z racji iż złożone ćwiczenie, traktowałem priorytetowo to zaczynałem od niego
ale równie dobra jest opcja byś robił normalny trening. Czyli najpierw ćwiczenie typu siad(ew ciag) a potem podciąganie.

Ja lepsze efekty osiągałem na swojej wersji,ale na forum wiele osób preferuje drugą metodę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
"Smarowanie gwintów" to dobry sposób ale musisz wywalić inne ćwiczenia na plecy bo się przetrenujesz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
właśnie przeczytałem co to smarowanie gwintów... ale chodzi mi o to zebym teraz sobie zaczał coś robic a to dopiero w wakacje jak bd czas teraz robie od 12-14 powtórzen 3 razy w tygodniu z obciązeniem bd zle?

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Możesz spróbować w systemie 15-10-5 powtórzeń po 3-4 serie (pn,śr,pt) zostawiając sobie zawsze lekki zapas. Raz na dwa tyg próbuj maksa. No i też oczywiście nie wykonuj już innych ćwiczeń na plecy.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
sciganie drazaka w dol wioslo robie tylko po podciaganiu 3 razy w tygodniu

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
po kolei moze
ile teraz robisz podciągnięć i jakie plany stosowałeś?
i trenujesz jakoś regularnie(siłownia)?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
armstronga i z obciażeniem ...podciagam się 12 razy. chciałbym robić 5serii podciagania z obciązeniem i po tym fbw ... chodze wtorek czwartek sobota

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
jak chodzisz na siłownie to możesz robić podciąganie w dni treningowe
jeśli chodzisz na jakieś SW to w dni nietreningowe.

a co do sposobu. Zależy Ci na poprawie ilosci a nie na poprawie podciągnięcia z max cieżarem,dlatego podciąganie z obciazeniem traktuj jako odskocznie od podciągania z własnym ciałem(np jak wpadniesz w stagnację)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
wymyśliłem coś takiego... mam 3 treningi na siłowni więc 1 trening 5 serii z cięzarem po 5 powtórzen 2.trening 5 serii samemu 10 powt. i 3 trening 15 powtórzen ktoś mi trzyma nogi. w dni nietrnigowe mam sw

No risk-no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
rozumiem ze chcesz robić 15-10-5 Wodyna?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 285 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1968
tylko podciaganie...a reszta w granicach 10-6 powtorzen

No risk-no fun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw ?

Następny temat

Siłownia + basen

WHEY premium