SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pocenie się podczas siedzenia.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Mam 18lat. Mam taki problem. Otóż siedzę sobie w szkole na lekcji a tu nagle czuję jak spod pach ciekną mi zimne krople potu. Na siłowni lub na wf nie poce sie az tak bardzo jak inni. W domu o dziwo nigdy tak nie mialem ze sie pocilem nic nie robiac. Pryskałem się różnymi dezodorantami i antyperspirantami i nic. Koszulka po jednokrotnym zalozeniu nadaje sie do prania bo smierdzi potem. Co mogę z tym zrobić? Czy włosy pod pachami mają coś do tego? nigdy jeszcze nie goliłem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
Ogól pachy i przetestuj ponownie antyperspiranty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3022
Hehe ja mam tak ze jak antyperspirantem prysne to bardziej mi sie pocą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
bloker - ziaja
1

Nie ma skróconych dróg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Pewnie z nerwow na lekcji. Masz jakies problemy z nauka/w szkole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Trzeba ogolić busz pod pachami i zastosowac antyperspirant chyba ze to na tle nerwowym stresu nie przygotowałeś sie do lekcji i boisz się ze zarobisz bombkę (1). Na wf się nie pocisz bo nie przykładasz sie do ćwiczen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dizurka w siatkówce oka

Następny temat

Ból w okolicy splotu słonecznego.

WHEY premium