SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy splotu słonecznego.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 199
Witam.

Dzisiaj, idąc ulicą jakiś koleś przechodzący z naprzeciwka mnie się potknął, po czym uderzył ramieniem w dolną część mojego mostka. Coś jakby się ruszyło, po czym przez jakąś godzinę bolało. Jakakolwiek aktywność górnych partii ciało wykorzystujących w jakikolwiek sposób mięśnie klatki piersiowej, lub nawet klepnięcie w ramie, powodowała mocny ból. Po paru godzinach ból zelżał, jednak podczas mocnego wdechu dalej jest mocno odczuwalny, tylko w splocie słonecznym. Ból utrudnia mi również robienie pompek (podczas zgięcia ramion poniżej łokci, zaczynam go znowu odczuwać) oraz brzuszków ( w tym przypadku, w czasie najmocniejszego napięcia górnych partii brzucha, również boli mnie splot).

Spotkał się ktoś kiedyś z podobną dolegliwością? Czy iść z tym do lekarza? Może ból minie z czasem? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeżeli ból będzie się nasilał lub po kilku dniach nie będzie ustępował ,zalecam konsultację ze specjalistą.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie się podczas siedzenia.

Następny temat

Anemia?

WHEY premium