SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w okolicy kostki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
Witam

5 miesięcy temu nabawiłem się kontuzji kostki jak stwierdziłem po opuchliźnie.Odczuwałem ból w okolicach kostki oraz przy ścięgnie Achillesa.Po 2 dniach odwiedziłem lekarza który niedbale stwierdził że to kostka zapisał bandaż+ krem oraz tydzień przerwy.Po tygodniu opuchlizny nie było więc postanowiłem coś porobić na początku był ból potem szybko ustał.Jednak pozostał jeden problem.Ścięgno Achillesa w miejscu łączenia się z kością stępu bolało mnie cały czas kiedy coś robiłem.Nawet dziś jeśli chwycę stopę i będę chciał przyciągnąć ją do pośladków czuje ból w miejscu łączenia się ścięgna z kością.Co to może być?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233
Jezeli po tygodniu wróciłeś do treningów fizycznych to zrobiles to duzo za wczesnie, poza tym nie bardzo wiem co Ci sie stało skoro opuchlizna zeszła tak szybko tj. po tygodniu. To było skręcenie? Czy widzisz jakies zmiany zewnetrzne np. porownaj obie nogi i zobacz czy boląca kostka nie jest np. większa. Miałem podobne kontuzje nie raz. Po ostatniej zostala mi pamiatka, lewa kostka jest wieksza od prawej. Bardzo długo ja leczyłem. Tzn. mogłem wrocic do sportu po 3-5 tygodniach, ale bół odczuwalem przez kilka kolejnych miesiecy, wkoncu minął sam :) Zajrzyj do FAQ-u na górze tej strony, tam znajdziesz cwiczenia wzmacniajace stopy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
lekaz zalecil mi powrot do sportu juz po 4 dniach...jednak sam wolalem poczekac do tygodnia.Jezeli chodzi o kostke to powiem tyle,nieodczuwam w niej boli.Problem jest hmm..jakby niejestem pewien ale wydaje mi sie ze ze scięgnem.moge smialo poruszac nogą na boki, ale przy ruchu gora dol niemam pelnej kontroli noga jest mniej sprawna od prawej,a przynaciągnięciu w tej pozycji(przyciąganie stopy do posladka) nadal odczuwam lekki bol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z lewym barkiem

Następny temat

kontuzja kolana

Wiecej