SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po raz kolejny dieta BTW co gdzie kiedy???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
Witam. Szukam wszędzie co jak i kiedy jeść i co forum każdy pisze co innego, każdy artykuł jest inny, wychodzi chyba na to aby tylko dostarczać węgle, białko, tłuszcze bez względu na porę:/ Mam 23 lata, staż na siłowni kilka lat z przerwami, chcę ułożyć dietę, ale nie wiem jaką mam regenerację, czy jestem ektomorfikiem czy czymś innym:) jestem wysoki 186cm, waga 84kg, jak patrzę na siebie to wydaję mi się, że jestem drobny tzn mam chude, długie nogi, mały tyłek:)plecy nawet szerokie, bicepcy, tricpesy duże, barki również spoko, klata jakaś wąska, przedramię małe, łydki malutkie. Kiedyś miałem jako taką dietę i brałem odżywki typu gainer, kreatyny, to powiem, że urosłem w bardzo krótkim czasie, ale później przestałem, ćwiczyć, jeść i spadło wszystko, wiec nie wiem jaką mam przemianę materii etc. Teraz przejdę do rzeczy, aby budować czystą masę mieśniowa trzeba dostarczyć 2-3g białka, 5-7 wegli, 1g tluszczu(ta dane akurat są podobne w necie)Lecz tego już nie ma w jakich godzinach jesc btw, wiem jedynie, ze na noc powinno zjesc się samo bialko, przed treningiem posilek bogaty w wegle i po w węgle proste?? a jak z reszta posilkow? co np rano, albo w ciagu dnia?? kiedy powinienem jesc bialko szybko przyswajalne a kiedy dlugo? tak samo wegle kiedy brac proste,a kiedy te drugie??Prowadze tryb zycia bardzo aktywny, praca glownie za kolkiem,dojazd do pracy komunikacja,silownia, malo snu. w ciagu dnia mam malo energi, glownie wieczorami, wiec cos na regeneracje lub dodanie energi tez by mi sie przydalo. Mam nadzieje, ze temat nie wyladuje do kosza, poniewaz szukalem w necie, ale niezbytt djuzo znalazlem, a jak juz to wypowiedzi nie wydawaly sie jakies profesionalne. wiec licze na wasza pomoc,bo zalezy mi bardzo na tym. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 203
Ile pytań

Tu sobie najpierw poczytaj o typach budowy i dopasuj siebie


https://www.sfd.pl/Jaki_masz_typ_budowy_ciała__-t382346.html


Wstępne po tym co napisałeś


Węglowodany (60%) 1931,8 483,0 5,7
Białko (25%) 804,9 201,2 2,4
Tłuszcze (15%) 483,0 53,7 0,6

Możesz zmniejszyć troche liczbe białka, dodac tłuszczy:

Zaraz po treningu- WW o wysokim IG- 1g/na kg masy ciała, bialka 0,5g/kg ciała szybkowchlanialne
Posiłek po treningu- weglowodanowo-bialkowy
Wieczorem- najlepszy twaróg- wolnowchlanialny
Nie więcej niż 40g białka na każdy posiłek, 6 posiłków.

P.SW necie jest tego ogromna ilość:PPrzeczytaj sobie 10 głównych zasad:)



Zmieniony przez - profi91 w dniu 2011-07-03 19:23:20

"Psychika zawodzi zawsze wcześniej niż ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
owszem w necie jest ogromna ilość tylko, że szkoda, że nie piszą wszędzie tego samego:)

Widzisz teraz ty piszesz, że po treningu posiłek węglowodanowo-bialkowy, a spotkałem się z wieloma osobami, że tylko węglowodany:/( po treningu to znaczy po jakims czasie??) bo bezpośrednio po treningu carbo?? i białko szybkowchanialne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
a to jaki typ?? długie kończyny, długi tors, długie, szerokie stopy(rozmair buta 44:D) i dłonie, nikłe odkładanie się tłuszczu??brzuch troche potrafi odstawac), , siła jest, mięśnie potrafią być duże, w szycie formy miałem biceps(44cm-45cm), triceps też był spory, plecy szerokie umięśnione, barki również duże, przedramię bez rewelacji, nogi chudziutkie, klata umięśniona, ale nie szeroka i wysoka, więc czym jestem??:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj zdjęcie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mezo
większego krzyża nie było?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
z bierzmowania:) juz go nie mam, bo zaginął gdzieś w akcji:)
czyli to chyba plus?:D co powiesz o takiej diecie?
rano 6:00- serek wiejski(200g) mleko (200ml)Platki(50g) gainer (8g białka) (30 wegle)
teraz praca -8:00 duża kromka chleba z maselkiem i kurczakiem
10:00 to samo
12:00 to samo
14:00 to samo w sumie (350g) chleba (200g)kurczaka ewentualnie 150g sera zółtego
16:00(koniec pracy) gainer jak wyżej???
17:00 (dom) 17:30 obiad 100g ryżu+250 g piersi z kurczaka+warzywa
18:30 trening do 20 po treningu zaraz carbo
21:00 100g ryżu + dzem truskawkowy
22:00 200g sera białego tłustego???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mniej masła więcej warzyw
kurczak to nie jedyne mieso są lepsze
proch tylko potrenignowo
mniej posiłków a solidniejsze

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
to powiedzmy, ze o 10 i 14 wyrzuce kanapki i dodam gainer(10:00) a (14:00) 50g ryżu z dżemem np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
gainer tylko potreningowo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

13 lat help

Następny temat

Dziennik vitalmax- pytanie

WHEY premium