SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
do każdej porcji kredki (w charakterze transportera) --->jeden misus mocno zalewająca sprawa, przeżuciłem się dlatego na carbo zwykłe, ale jak z tych hoodych na maxa ekto jestes to bież to dextro do każdej porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
TO JUZ NIEWIEM CO ROBIC MAM???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
naprawde teraz sie zamotalem napiszcie mi dokladnie zebym wiedzial na 100% co robic? pozdro i THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Dextroza nie jest transporterem tylko insulina, na którą wpływa m.in dextroza. Pojawiło się ostatnio badanie, że aby osiągnąć poziom insy, który miałby wpływ na kreatynę trzeba przyjąć dużo większą dawkę węgli lub kombinacji węgli i białka niż się przyjęło. Nie można jednak brać tego za miarodajne, bo jest to pierwsza informacja tego typu. Z mojego doświadczenia, miałem parę cykli na mono i tylko w pierwszym brałem z glukozą w następnych samą kreatynę bez żadnych bajerów i nie zauważyłem różnicy. Kreatyna działa zawsze. Ja bym brał tylko po treningu, chyba że chcesz mieć poczucie psychiczne, że pomogłeś w lepszym wchłanianiu. Ja nie mogę sobie pozwolić na taką dawkę dodatkowych węgli prostych dziennie...fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jeśli otłuszczanie nie ma znaczenia bierzemy z cukrami które powodują wyrzut insuliny (im więcej cukrów tym większa ilość insuliny i lepszy transport ale większe otłuszczanie) jesli martwimy się fatem a mamy za dużo $$$ możemy zastosować transporst bez cukru za pomocą r-ala (ale nie polecam nieekonomiczne w stosunku do efektów).zawsze warto dodawać do mono taurynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Tutaj nie chodzi o to, że im więcej tym lepiej, ale o to, że dopiero od pewnej wysokiej ilości zaczyna to mieć znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
naprawde jestem wdzieczny za fachowe odpowiedzi ale prosze napiszcie mi poprostu jak brac najlepiej juz prawei zjadlem jedno opakowanie mono.25g olimpu teraz kupilem 2
poprostu napiscie jak mam brac to wiadomo chce jak najlepsdzych efektow chyba jak wszyscy napiszcie mi tak fachowo jak to teraz zrobiliscie tylko napiscie jak chodzi o dawkowanie MONO250g + L-GLUTAMINAok200kaps + DEXTROZA JUICE ok 350g
niechodzi o ta ilosc ale napisalem zebyscie wiedzieli co mam dokladnie

POPROSTU na poczatku posta napisalem jak bralem dotychcasz

POZDRO I LICZE NA POMOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
jak dla mnie to bic44 gadasz głupoty. ale to moja subiektywna opinia.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
wiec??
prosze o odpowiedz na moje pytanie;) jak i ile
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp,xp

Następny temat

PIJE GAINERA I NIE ĆWICZE=======>>>WASZE ZDANIE

WHEY premium