SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HLP PLZ:Shidokan,MuayThai czy jeszcze coś innego?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 242
Witam.
Prawdopodobnie podobnych postów jest już sporo na SFD,ale mimo to chciałbym się poradzić Praktyków przez duże "P" w sprawie wyboru.Od nowego roku chciałbym rozpocząć naukę w jednej ze szkół walki w Warszawie ,jednak nie jestem do końca przekonany jaki system wybrać.Jak mi wiadomo style tradycyjne nie sprawdzają się w ogromnej większości przypadków a BJJ sama w sobie nie nauczy człowieka walki w dystansie(mogę się oczywiście mylić).Alternatywą dla tej sprawy jest Karate Shidokan ( www.shidokan1.webpark.pl ). I tu chciałbym zapytać się czy ktoś jest w stanie udzielić mi jakiejś wskazówki co do tego wyboru.Czy ktoś zna i chodzi na treningi w tym Klubie a przede wszystkim ,czy w realnej walce Shidokan "pomoże".Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 80831
1. wypelnij profil
2. zajrzyj tu www.serafin.waw.pl -muay thai(polecam) ,co do shidokanu to nie powiem nic bo sie nie znam.

moderator działu MMA.
konserwator zabytków i archiwista działu Historia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1758 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16193
ja jestem z wawy,cwicze kicka i sobie chwale....polecam

<<Dobra sztuka nie jest zła>>

..::<<^^Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA^^>>::..

podatny na anielskie wdzieki

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 884
Hej.
Jeśli chodzi o shidokan to polecam. Sam ćwiczę od ponad roku, więc co nieco się orientuję. Mniej więcej równe połączenie techik w stójce, obaleń i rzutów oraz parteru. Nie powinieneś być zawiedziony, ale najlepiej będzie jak, zamiast szukać odpowiedz na forum, po prostu pochodzisz po klubach i sam się przekonasz co ci pasuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały dylemat......

Następny temat

Szczęśliwego Nowego 2004 Roku

nutloveb