SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plany na 2005

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
moje plany to tak bicho dobic do 4x wyciskanie poprawic o jakes 30kg i to tyle przez rok to bendzie mozliwe mysle

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
a ja nie mam jakis konkretnych planow

byle zeby roslo

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
zgniłek zobaczymy za rok....wpiszemy sie do tego posta i będziemy wiedziec kto dalej ćwiczy na siłowni a kto ćwiczy mięsień piwny:-]

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
startuje w 82,5 chociaz zbijalem juz do 75 ale nie naljepiej sie czuje w tej wadze

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
Teraz biore na klate 85kg. Za rok planuje brać 95-100. Mam nadzieję że się uda :)

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
o qrwa niezle z was byki marian i ajkja bede mial motywacje do treningow. ja poki co 100 ciskam przy wadze 65 ... ale mam nadzieje dobic do 75 noi zeby na sztandze mi poszlo z 15 kg conajmniej ... poki co nie chwytam sie za mocniejsze odzywki (normalnie jak mam tradzik to mi to chyba wy***ie co?) zrobie cykl kretki i zobaczymy ile mi przyjdzie. no a na lato rzezba krateczka wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
jak masz trądzik a weźmiesz sie za "dopalaccze" to będziesz wyglądał masakrycznie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
mobi nie zniechecaj go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
ajkja niezniechęcam,tylko mówie jak jest.Z pewnością niechałby potem wyglądać jak......(tymbardziej jak ma dziewczyne)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
niektorzy sa minimalistami 10-15 kg na klatke przez rok?malutko zwlaszcza jak sie cwiczy z rok a nie np 3-4 lata p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Dziadek w formie

WHEY premium