SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy raz sie pokazuje :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6393

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1343
powiedzialem slabo zebyc jeszcze ciezej pracowal aby byc zdrowym silnym i duzym czlowiekiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
A mnie sie podoba, niektórzy piszą słąbo jak na 1,5 roku, ale nie biorą pod uwagę tego że ktoś moze byc cholernym ekto i kazdy kg moze przychodzic po hektolitrach wylanego potu, setkach kg zjedzonego kurczaka i ryzu itp itd
Odemnie masz zasłużonego soga.

PS. Mam nadzieje ze cwiczysz nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469


a tutaj tak na luzie od tylu :p ostatnie wiecej nie mam . jutro dodam reszte .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
tak cwicze nogi , od niedawna w sumie :/ ale cwicze:P a ta blizna to po operacji na serce :p wiem ze pewnie niektorzy powiedza ze jestem glupi bo nie powinienem cwiczyc , ale jak cwicze czuje sie o wiele lepiej niz przedtem :P troche ruchu i ciezarow nie zaszkodzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
A mozesz powiedziec o co chodzi z ta operacja? Kolega ma sztuczna zastawke i bardzo szybko sie meczy i nie mogl wytrzymal na silowni 1.5 tyg.. Zapytaj najlepiej lekarza czy ci to zalecane bo moze w przyszlosci wystapic jakies nie potrzebne g****. Co do sylwetki jak dla mnie spoko choć klatka nieco mi sie nei podoba i brzuchol pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522748
fajna szrama na motylu - te komentarze, o których pisałeś w 1 poście to standard, dobrze, ze sie nie załamałeś

SOG

czekamy na więcej fotek - powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna koszulka...
1,5 roku i koło 30kg... no to może byc, tyle że trzeba by to wszystko ociosać
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Sylwetka,jak w początkowych okresach robienia masy.Myślę,że złapałeś o co chodzi,ale masz jeszcze dużo pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
jakim planem ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
ładne motyle plecy spoko pomecz klate rozpietkami i skosami(skosne ławki) łapy .hmm spoko daj troche w triceps ogółnie duzy plus sercem sie nei przejmuj ja mam lordoze kifoze i skolioze i daje rade i tez czuje sie dobrze mimo ze musze unikac niektorych cwiczen a ty unikaj przeciozen

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

początki z siłownią

Następny temat

Foty ocena

WHEY premium