SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

phoenix LAB

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
panowie bije nandro phenylopropionate czy ktos to teraz bije? bo tylek chce mi urwac kapota boli ze hooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Przy propie to samo. Moja dupa wygląda jak stół bilardowy . Jedz aspirynę przeciwzapalnie i smaruj na noc opuchnięte miejsca Rivelem (rivanol w żelu).

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
mój sposób teraz na propa z phoenixa to bicie go igłą 5 po udach. wcześniej go jakoś chyba mysle za głeboko wbijałem i urywało uda, a teraz żadnego dyskomfortu, a z tąaspiryna wczesniej juz kombinowałem i dupa, nic nie pomagało mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Jedzie ktoś teraz na NPP Phoenixa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja niedawno skończyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
i jak efekty zadowalające? Były skutki uboczne typowe dla npp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
strasznie zamulony byłem
pod koniec brania nad ranem czasami się krwią wysmarkałem
libido trochę w dół(tzn brałem z propem, ale wzrost nie był taki jak zawsze na samym propie)
ogólnie jestem zadowolony, brałem kiedyś superkę ze spofy i czułem się podobnie, więc myślę, że jest ok to npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10443
Aras ty miałem z czerwoną gumką czy szara jeszcze to mnie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
szarą
propa i masteron mam z czerwoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Poszedł wczoraj prop czerwieniec Phoenixa po 1 ml w każdy półdupek dla bezpieczeństwa. Roźnica jest bardzo duża. Po szaraku miałem stan zapalny i osłabienie organizmu, po 200 mg szarak w jeden półdupek puchł on niemiłosiernie. Po czerwieńcu siedzę sobie na loozie i nic nie boli. Poprawa jest znaczna. Co do działania to jeszcze nie wiem. Zobaczę wieczorem jak tam fajka .
Widać Poenixowe poszły po rozum do głowy bo to co się działo po szarym to masakra.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-05-29 11:54:10

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol(Rosja)

Następny temat

TRENABOL PROSTO Z CHIN :)

WHEY premium