SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

phoenix LAB

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
micha to podstawa;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Prop bolał tylko przez 4 pierwsze strzały ,teraz jest git ,ale powiem ze dawka 150 e2d niezle roz******la .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
tez potwierdzam wczoraj robiłem 5 strzał i praktycznie nic nie czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
dokładnie dawka 150mg robi jak robic powinna. przeskoczylem na nia po100mg testolicu i robi lepiej wiec stezenie trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Wczoraj poszedł drugi szot. Dupsko już nie boli jak po pierwszym ale pikawka w nocy trochę skacze a z rana na następny dzień lekko głowa pobolewa. Do południa przechodzi. Generalnie nie jest źle .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczałem bic 2flakon.
czuc tylko lekki dyskomfort jak nacisne..po zastrzyku/siadajac itp nic nie czuc...zero bolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Pamiętacie stary numer na boesność mięśni - aspiryna, tutaj działa cuda. Na drugi dzień mam zawsze lekki ból głowy i ból dupska. 1 Tabletka aspiryny całkowicie załatwia sprawę , Na następny dzień po szocie jak mięsień boli dajcie 1 tabletke aspiryny i popijcie kawą. Można też dać sobie 1 na noc żeby spać spokojnie i nie mieć jazd przy przewracaniu się z boku na bok. Polecam szczególnie w początkowej fazie bicia tego propionatu. Aspirynka całkowicie rozwiązuje sprawę bólu poszotowego ale lekka opuchlizna oczywiście zostaje.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3032
ja jestem juz w 2 tyglu(po 7 szotach dokladnie)
waga mi poszla 3kg, wiekrze checi do cwiczen,pompy rewelacynej nie mam.
moze dla tego ze 100mg co 2 dzien, ale jak prolke bralem to wiekrzego powera mialem.
Sila tez na + . Ogolnie idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Z tego co widze to faktycznie ma delikatnie zoltawy kolor, ale niejest to olej.

tez to zauwazylem od razu :) rzadziocha taka ze iglami 0.5 mozna bic propa i idzie tak jak enan 0.6 albo lepiej

Slyszalem ze jakis mix wyszedl od phoenixa. macie jakies foty?

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2009-04-19 13:26:05

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol(Rosja)

Następny temat

TRENABOL PROSTO Z CHIN :)

WHEY premium