SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXA-BOL 50 tab [ PHOENIX LAB]

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490


Oxandrolon z firmy Phoenix lab, chyba jeszcze nie bylo na forum
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490


i z bliska, 50 tab 10mg.

Zmieniony przez - newzero w dniu 2009-10-13 12:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
było. ban

w oralach pod koniec tematu wrzucalem fote.

a opinii nadal brak. ciekawe czy juz ktos to wcina...

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
widze finix sie rozrasta

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Łykałem tą OXĘ pare tyg temu i działanie książkowe.Zachamowanie apetytu do tego stopnia ze nie moglem patrzeć na miche ,2-3 posiłki dziennie to max jaki zdołałem w siebie wcisnąć podczas stosowania tego środka.
Co do efektów wizualnych sie nie wypowiem bo cyklu nie skończyłem ,zjadlem tylko 1 pake ale wzrost wytrzymałości i siły zauważalny i to znacznie. Szamałem to na PCT i pomimo oczywistego spadku siły jaki następuje podczas odbloku ,ja odnotowywałem dalsze przyrosty siły co pozwala mi stwierdzić ze jest tam to co być powinno. :)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oxa jest lux
Znajomy lecial wczesniej na oxie APX i zmienil w polowie na to bo jest duzo tansza.
Sam wchodze od listopada jak nie zachoruje do tego czasu.
Owszem Feniks sie rozrasta dosyc szybko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
pio chcesz powiedziec ze cie porobilo tak w 2tyg? bo na tyle mniej wiecej by starczylo z 1 paki tej oxy. toz to sie dopiero powinno wkrecic a ty juz wzrost sily zauwazyles w dodatku na pct jeszcze. dziwne troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Tom: Nie znam dokladnie specyfikacji tego środka,jak długo się wkręca itp bo brałem go pierwszy raz w formie testu i napisałem co miało miejsce.Nie brałem go w założeniu cyklowym,po prostu wpadła mi w ręce jedna paka i postanowiłem sprawdzic jak dziala na mnie ten środek, a ze ponoć nie blokuje więć dołączyłem go do swojego PCT.
Brałem na poczatku w dawce 20mg/ed pozniej wskoczylem na 30mg/ed. Zachamowanie apetytu oraz dziwny skurcz żołądka poczułem po pierwszych paru dniach stosowania tak samo jak wytrzymałość, która na początku PCT znacznie spadła. Bez problemu byłem w stanie zrobić ilość pompek która zawsze sprawiała mi kłopoty jak również odnotowałem skok siły na ławce płaskiej. Na początku PCT robilem wycisk na płaskiej sztanga 140 kg x 4 (+ 2 z pomocą) po oxie robiłem 140 + zaciski (czyli ok 145) x 8 powtórzeń, samodzielnie bez większego problemu. Sam bylem zdziwiony,do tego stopnia ze po skończonej serii sprawdzałem ponownie czy oby na pewno sie nie pomyliłem z doborem obciążenia na sztandze. Nie mam wątpliwości co do działania tego środka, ale z chęcią poczekam na opinie innych stosujących.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a po jakim cyklu leciales oxe jesli mozna wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Tom: po GRUBYM cyklu duzo by bylo tutaj wymieniać i sie rozpisywać ale to nie temat na takie polemiki. Poszukaj mojego ostatniego postu w którym rozpisałem swój 30 tygodniowy cykl i będziesz wiedział co dokładnie leciało.

Ok koniec OFF topu bo nie ma co robić smietnika z postu.

Z ciekawością czekam na opinie innych stosujących.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pio leci grubo jesli chodzi o cykle
Mi tez wpadlo w rece;)
Dam znac w swoim czasie.
pozdro
Z tego co sie slyszy towar bardzo chwala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testop-100 HUANGHSI 100mg/ml 2ml

Następny temat

prop gp

WHEY premium