SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

phoenix LAB

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
ja nie twierdze ze nie działa, aby stwierdziłem że podobnie do swissa wygląda, a swiss prop działał bardzo elegancko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966





Obiecane fotki, troszke sie przedluzylo przez poczte, no ale najwazniejsze ze dotarlo
Podobne do swissa, i to pewnie jego kontynuacja, dzieki temu wiadomo ze od poczatku mozna smialo inwestowac

Zmieniony przez - -Cerber- w dniu 2008-11-21 14:44:30

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Jeśli kontynuacja swissa i bedzie tak jak po propie i trenie urywało dupe to ja podziękuje bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
prop bolal tren nie moze wyciagnal mozgi wnioski ja tam sobie smigne to cypio

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Tren byl mętny i na******lał bardziej niż prop. ja po 2 strzalach odpuscilem... Bo nie dalo sie funkcjonowac na macie.
To nie tylko moja opinia ale i ludzi których znam z grona strong.

B pisaleś ze juz nie bedziesz bral na razie saa to po co to cypio i akurat z tej firmy?
Dla zasady?




Zmieniony przez - _SKALPER_ w dniu 2008-11-21 16:17:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie klamal


z tym jest jak z kokaina lepiej nie probowac pierwszy raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-11-22 11:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zbieram na cykl 3g testa na tydzien cypio a nie mam zadnego dostepnego w angli wiec bede ten bral od lutego


co do trena swiss jest metny bo jest to stezenie co ma byc z tego co ja widzialem co sie ze strongami dzialo to mowili ze korwa nie brali jeszcze czegos takiego ale nie ma co zachwalac nikomu reklamy nie robic ja sam wyprubuje to bede wiedzial

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Bombowiec na stezenie nie zganiaj bo zyebal swiss pierwsza serie trena az milo, 100mg/ml trenu to bulka z maslem, druga serie juz poprawil zdecydowanie i gluty nie plywaly, ewindentny blad do ktorego sie trzeba przyznac i go naprawic

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-11-21 20:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
kazdy wie swoje a temat o phoenix jest wiec trzymajmy sie fabuly

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol(Rosja)

Następny temat

TRENABOL PROSTO Z CHIN :)

WHEY premium