SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

phoenix LAB

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
jord to nie byl tydzien tylko ponad dwa powiedzialem tylko ze tak to mniej wiecej wygladalo kiedy polowa mniej wiecej polowa paczki byla bez smaku a reszta normalnie gorzka czyli z jakims skladnikiem czynnym,teraz mam 2 nowe opakowania i kazda rozgryzam od razu wlasnie po to zeby wiedziec czy jakos to wogole smakuje po tygodniu czuc juz wiele wtedy bylo wiele slabiej i wolniej,nie sztuka lapac za slowka jordan,ja zyje sterydami,biore bo lubie byc na czymc,nascie lat mam do czynienia z saa wiec nie prubuj mnie zakrecic
NAWT TE CO MAM TERAZ ODCIENIEM SIE ROZNIA I TE CO SA CIEMNIEJSZE SA GORZKIE JAK CHOLERA A TE BLADE NIC A NIC -JAK MI TO WYTLUMACZYSZ?

Zmieniony przez - Szamakooks w dniu 2010-02-04 13:27:31

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2.5 tyg w jakiej dawce brales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
30mg lecialo potem 40mg,pozniej ruszylo gdy zaczalem kazda zjedzona tabletke smakowac i gy zauwazalem ze zjedzona byla bez smaku zjadalem kolejna i dgy ta kolejna byla gorzka -ta zaliczalem do dawki ,nie wiem czy rozumiesz co chce przekazac,nie latwo to wytlumaczyc
TABLETEK BEZ SMAKU NIE BRALEM POD UWAGE LICZYLEM DO DAWKI DZIELONEJ DOPIERO TE KTORE BYLY GORZKIE CZYLI MIALY SUBSTANCJE CZYNNA
wtedy te 30mg dawalo rade

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
to jadles jak tik taki:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
no koorva tak jak by,ale mete od talku umiem rozroznic chocby po smaku wlasnie i nikt mi nie bedzie wmawial ze to czy tamto jak wyzej..pozdro

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
pół na pół meta z niczym? cos mi sie wierzyc nie chce bo na 5mg młodzi na 20mg ed dobrze puchna i sobie chwala i ogólnie zeby firma oszczedzala na mecie 5mg to wg mnie nei realne. az sam z ciekawosci pogryze tak z 50tab.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
tez mi sie wierzyc nie chce ze pol dobre pol kijowe. jak juz to wszystkie zanizone albo wszystkie ok. ale kto wie. nie smakowalem. mowie teoretycznie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3784
j/w

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 987
koorva ludzie ja nie liczyle tego rowno pol na pol tylko tak to opisalem ,wiele bylo bezplciowych lipnych tabsow i tyle nie to ze rowno 50;50 bo jak bym tak powiedzial sam bym z siebie idiote zrovil tak 4:1 to dobre do zlej pozdrawiam

- OFF - :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz sie wypowiadalem na temat metki feniksa, osobicie szamalem ta 10mg i szalu nie bylo, czulem sie jakby tam bylo 5mg a jechalem 30-40mg. moze mi sie trafila poprostu gorsza albo pomyli tabsy przy pakowaniu i wszytkoinni chwala te mete jak i inne srodki Phoenixa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol(Rosja)

Następny temat

TRENABOL PROSTO Z CHIN :)

WHEY premium