SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

phoenix LAB

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a co ma desma do phoenixa a jak desma wyrywa miesien to cos nie tak jest...

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Oma pierwsze szoty zawsze mnie bolą a sok mam zawsze z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie to nic ! wyrywa moim zdaniem jak sie za mocno zassie towar do strzykawy to poznej jest spieniony ciezko wyregolowac to powietrze ja nie lubie czekac wiec wciskam jak jest ... to pewnie przez powietrze i za szybko robiony shot tak noge wyrywa !!! towar 100% legit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
rev- sprobuj nabierac propa do strzykawki mala igla, ja uzylem od zestawu do insuliny i zero bolu...

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
amateurr mozesz wyltumaczyc o co chodzi ? co to daje bo sam kuleje od tego propa i jak znasz jakis sposob zeby tego uniknac to bede wdzieczny

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
walilem propa pho i dupa bolala dobrze. zostal mi ostatni strzal i pobralem resztki mniejsza/ciensza igla, mialem z zestawu do insuliny wiec uzylem. odziwo ostatni raz nie bolal. pozdro

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
A jaka dlugosc maja te insulinowki?? bo zastrzyk to musi byc domiesniowy a nie podskórny ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
aha

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 725 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25169
nabralem tylko taka igla, wstrzyknalem przez 0,7- 30mm

Zmieniony przez - amateurr w dniu 2009-10-19 20:53:15

... dobrze miec plecy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
co to za różnica jaką igłą nabierasz jak wbijasz inną? liczy się szybkość wstrzykiwania no i miejsce chyba też bo ja na udzie im wyżej robiłem tym mniej bolało a jak centralnie to aż do kolana sciągało. igła 0.6/25mm,

Zmieniony przez - meat w dniu 2009-10-20 22:23:11

ON,

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol(Rosja)

Następny temat

TRENABOL PROSTO Z CHIN :)

WHEY premium