SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pawlus9633 czas zbudować dobrą sylwetke... foty str.8

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5257
Cześć . Długo się zastanawialem nad tym czy załozyc wlasny dziennik czy przeglądac inne dzienniki i wyciągać wnioski Postanowilem robic to i to ;)
Dobra koniec tego zbędnego gadania :D Co do siłowni to mialem juz kilka razy z nią doczynienia , lecz bywało bardzo różnie :D W maju 2011 roku postanowilem zamowic zestaw do cwiczen tzn. ławeczke , hantle , sztangi , oraz odpowiednie obciążenie . Ćwiczylem do października bez zadnej diety , praktycznie niczego i prawie wgl nie poszlo mi w mase , tylko w sile . Z sily jestem zadowolony , niestety z sylwetki nie bardzo . Trening przerwalem dlatego ze na strychu bylo za zimno , nie dalo się cwiczyc. TEraz idzie wiosna , jest coraz cieplej więc znowu mozna zacząc dzwigać złom :D Postanowilem ulozyc sobie jakąs dietę , lecz jakos zabrac się do tego nie mogę , mam nadzieję , ze mi podradzicie mniej więcej co , jeśc aby rosnąc ^^ Chodzi mi głownie o podstawowe produktu których uzywacie podczas robienia masy . Ćwiczę typowym splitem czyli ( klata + tric , plecy + bic + przedramie , barki + nogi )
Teraz napiszę troche info o mnie :D
Obwód klatki - 94 cm
Bicek - 37 cm
PRzedramie - 31-32 cm
Udo - 62 ( zawsze szlo mi tam gdzie nie trzeba )
Pas - 92
Talia - 104 ( masakra )
Wzrost - 185 cm
Waga - 86 cm ( niby waże tyle ile trzeba, ale nie jest rozlozone tak jak powinno byc...
Rekordy :
Wyciskaniu Leżąc - 90 kg ( we wrześniu , teraz nie wiem )
Wyciskanie na nogi - nie wiem
Martwy ciąg - tez nie wiem
NA tricka najwięcej na seryjke robilem 35 kg ale to dawno bylo , teraz robie 27-28
Na bica 33-34, najwięcej robilem 35.
Fotki podrzucę niedługo ;)

Także zapraszam do odwiedzania , mam nadzieję ze jakos dam rade z prowadzeniem dziennika i wgl :D


Zmieniony przez - pawlus9633 w dniu 2012-03-19 20:27:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5257
20.08.2012r. - DT - 4 dzień Nowy Plan na Masę




Trening :

Klatka Piersiowa + Biceps + Przedramie :

Klatka :


- Wyciskanie na ławce poziomej - 4x8p. - 62 kg | 62 kg | 62 kg | 62 kg
- Wyciskanie na ławce skośnej + - 4x8p. - 47 kg | 52 kg | 57 kg | 59 kg
- Rozpiętki - 4x10p. - 16 kg | 16 kg | 16 kg | 16 kg

Biceps :

- Uginanie ramion ze sztangą łamaną wąsko - 2x8p. - 27 kg | 27 kg
- Uginanie ramion ze sztangą łamaną szeroko - 2x8p. - 32 kg | 32 kg
- Uginanie sztangielek ( MŁOTKOWE ) - 2x10p. - 11 kg | 11 kg | 11 kg
- Uginanie na Modlitewniku - 3x10p. - 26 kg | 26 kg | 26 kg

Przedramie :

- Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem 3x20p. - 27 kg | 27 kg | 27 kg
- Ćw. Sandowa - 3x30p. - 10 kg | 10 kg | 10 kg
- Zwijanie linki - 3x 4 kg

Brzuch :

- Brzuszki 4x20p.
- Brzuszki ze skrętem tułowia 4x20p.

Komentarze :

Trening całkiem fajny oprócz 1 ćwiczenia na klatkę piersiową . Trening musielismy zrobic u mnie , a ja niestety przenioslem swoje obciazenie ( 2x10kg ) do kolegi i 62 kg to bylo max na sztandze , nie bylo jak zwiększyc cięzaru... Trochę mam niedosyt no ale mowi się trudno.
Klatka wchodziła bardzo fajnie , pompa byla całkiem fajna , temperatura u mnie na strychu tez odpowiednia , pewnie dlatego ze zaczelismy ćwiczyc przed 20:00
Na Bicku jak zwykle pompa . Jako że cwiczylismy u mnie dodalismy ćw. na modlitewniku bo go mam , a kolega u ktorego ćwiczymy go nie posiada więc zastępujemy to czymś innym . Ale szkoda bo przynajmniej dla mnie to jest ,, prawie '' najlepsze cwiczenie na pompowanie bicka
Trening przedramienia , hmm nie ma co tu duzo mowic , palenie bylo ostre , potem wgl nie moglem go napiąć , z napięciem czy bez bylo tyle samo cm xD
Coś nowego czyli brzuszek na koniec treningu . Całkiem dobra sprawa , tyle ze juz wchodzi to cięzko .
Po treningu przebiegliśmy się ze 2 km do kolegi , biegło się zayebiscie, świeże powietrze , jest czym oddychac ! Fajna sprawa z tym bieganiem po treningu , chociaz pewnie to odpuszczę a bd trenowal biegi w DNT zaliczane do aerobow .

RENEGERACJA 22:50 - 8:35

Dzisiaj kolejny trening , Plecy + Triceps ze względu na to , ze w srode nie bd możliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Dobrze , że założyłeś ! jesteśmy z Tobą , będziemy Ci pomagać i wspierać:)
Czekamy na fotki i WITAMY:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
No witam, bede zagladal, czekam z niecierpliwoscia na foty bo rekordy dobrze sie prezentuja ;d Szkoda ze MC nie robiles i przysiadow ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5257
Przysiady zacząlem robić teraz , martwy ciąg równiez , ale narazie cięzarem takim zeby przyzwyczaic się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Dokladnie, ja przy stazu 4miesiecy bralem 85kg na martwy już 1rep. ale cóż z tego jeśli mam wade kregoslupa i nie moge juz tego cwiczyc :D Osobiscie zaluje bo mc i przysiady bardzo dobrze wplywaja na przyrost ogolnej masy miesniowej, stymuluja produkcje testosteronu. Zrzucaj tluszczyk jak ponad 100 w pasie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5257
Ogólnie szczupły jestem tylko tam odkladalo mi sie wczesniej , kijowe geny , no ale trudno :D Zacząlem tez biegać , jest coraz cieplej więc sporo czasu będzie się spędzalo na kopaniu piłki więc moze troche sie zrzuci :) Ja mam boczne skrzywienie kręgosłupa :(

A tak wgl co myslicie o takim drązku ? Dobry jest ? Zastanawiam się nad kupnem

http://allegro.pl/ft1-drazek-rozporowy-do-podciagania-62cm-do-100cm-i2187762147.html



Zmieniony przez - pawlus9633 w dniu 2012-03-19 20:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
będę wpadał
taki drążek średnio ,bo w futrynie masz za mało miejsca by móc robić podciągnie nachwytem w szerokim chwycie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
waga 86 cm - ciekawe

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
https://www.sfd.pl/Jak_zbudować_silne_nogi_i_zdrowe_kolana-t757125.html
Wolałbym dołożyć przynajmniej do takiego, a nawet do lepszego.
Rośnij.

EDIT:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-drazek-do-sciany-6-chwytow-d002.html
Tu już masz wyebany w chooy

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-03-19 21:33:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Tak, do sciany albo do sufitu. Ten co podal kotlet jest luz, nawet lepszy niz mam na silce ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5257
macieeek niby tak , ale nie tam gdzie trzeba poszlo xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie w lezeniu !!

Następny temat

FBW

WHEY premium