SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pare pytan - prosze o odp

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
witam mam pare pytan :
1. na poczatek chcialem prosic o jakis link do polskiego kalkulatora jakby ktos posiadal bo chcialem sobie obliczyc wartosci aby ulozyc diete redukcyjna a z tego po ang nic nie kapuje :/ jakis dziwny w ogole jest nie wiem ktore wartosci ktorymi sa itd...
2. chcialem zapytac czy na diecie redukcyjnej mozna jesc bulki (te ciemne) ?
3. czy jakies witaminy sa wskazana a jak tak to jakie ?? lub jakie moglbym jesc i mniej wiecej w jakiej poze dnia ??
4. czy mozna jesc owoce typu banany, jablka, pomarancz ?? na diecie redukcyjnej ??
5. i ile wody mniej wiecej na 1 dzien trzeba wypijac

bardzo dziekiuje wszystkim osoba ktore odpowiedza mi w tym temacie i przepraszam z gory za takie pewnie lamerskie pytania ale naprawde szukalem troche na forum i nic nie znalalazlem a konkretnie chcialbym sie upewnic doklanie zebym nic nie zwalil w swojej diecie ktora chce tu wzucic za kilka dni do oceny....

Gibons

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
witam mam pare pytan :
1. na poczatek chcialem prosic o jakis link do polskiego kalkulatora jakby ktos posiadal bo chcialem sobie obliczyc wartosci aby ulozyc diete redukcyjna a z tego po ang nic nie kapuje :/ jakis dziwny w ogole jest nie wiem ktore wartosci ktorymi sa itd...


W postach podwieszonych masz ręczną metodę liczneia - nie jest taka trudna ;)

2. chcialem zapytac czy na diecie redukcyjnej mozna jesc bulki (te ciemne) ?

Grahamki Mozna. Napewno lepiej na tym wyjdziesz niźli na białym pieczywie

3. czy jakies witaminy sa wskazana a jak tak to jakie ?? lub jakie moglbym jesc i mniej wiecej w jakiej poze dnia ??

Witaminy są potrzebne zawsze i wszędzie . Możesz sobie kupić jakiś zestaw.

4. czy mozna jesc owoce typu banany, jablka, pomarancz ?? na diecie redukcyjnej ??

Oczywiście, że można! Dieta redukcyjna to nie głodówka!

5. i ile wody mniej wiecej na 1 dzien trzeba wypijac


Minimalnie 2 litry.

bardzo dziekiuje wszystkim osoba ktore odpowiedza mi w tym temacie i przepraszam z gory za takie pewnie lamerskie pytania ale naprawde szukalem troche na forum i nic nie znalalazlem a konkretnie chcialbym sie upewnic doklanie zebym nic nie zwalil w swojej diecie ktora chce tu wzucic za kilka dni do oceny....

proszę bardzo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
niestety recznie nie umiem :( tego obliczyc chyba zatrudne to dla mnie wiec bylbym niezmiernie wdzieczny jakby ktos podla link do kalkulatora albo mi obliczyl :) mam 174 cm wzrostu 82 kg 19 lat i mam zamiar cwiczyc 3 rzy w tygodniu tak srednio wyczerpujaco :P

a co do tych owocow to czy duzo tego nalezy jesc na diecie redukcyjnej czy raczej mniej ?? i jeszcze pytanie o te witaminki jakie byscie polecali ??

Gibons

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2478
http://www.kalkulator.friko.pl/

http://www.zdrowezycie.pl/Interaktywne/kalkulator/Asp/WszystkieProdukty.asp

Owoce włącz do pierwszego, najpóźniej do drugiego posiłku

Always look on the bright side of life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2478
Co do witamin, to kup sobie kompleks multiwitaminowy Centrum lub Vigor

Always look on the bright side of life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 870
ehh cos nie dziala ten kalkulator nic mi nie wylicza ma ktos jakis inny bardzo prosze bo potrzebuje to obliczyc =]

Gibons

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jeść żeby ładnie rosnąć?

Następny temat

Moje śniadanko :-)

WHEY premium