SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kosmetyczka-pare pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 838
Witam
W piątek planuje wizytę u kosmetyczki (mam duzo kaszaków/zaskórniaków i trochę wągrów). Z tego co sie orientuje powinno to trwac min. 1,5h? Moje pytanie: czy po tym zabiegu wyjde od niej z czerwona twarza i/lub ze śladami po tych kaszakach i wągrach? W sobote mam wypad na 18-stke i nie chciałbym być postrachem dla wszystkich ;). Może jakies porady odnośnie tego zabiegu?

pozdrawiam
Dawid
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
bez obawy
zabieg powinien trwać minimum 1.5 godziny - wszystko jednak zależy i od jakości usług świadczonych przez salon kosmetyczny, jak roowniez od stopnia zanieczyszczenia twarzy

po zabiegu skoora może być nieznacznie podrażniona, jednak gdyby tak było po dobrych kilkudziesięciu minootach powinno to ustąpić




artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-09-23 20:39:47

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Ja na Twoim miejscu poszlabym do tej kosmetyczki w czwartek, ew. w piatek wczesniej rano. Chyba jeszcze nie mialas oczyszczania skory a z tego co piszesz wynika, ze bedzie troche pracy przy Tobie. Nie wiadomo jak zareaguje Twoja skora. POwinnas jej dac czas na regeneracje.
Innym wyjsciem z sytuacji o ile zostana Ci na twarzy male ranki, jest odpowiedni makijaz.. Ale to juz ostatecznosc. Lepiej niech skora goi sie bez warstwy mejkapu.

ewel

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a mi sie wydaje ze autor jest mezczyzna...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Porady masz takie ze idz jak najszybciej np. jutro czyli w srode...poniewaz po zabiegu pare dni bedziesz mial male strupki i podraznienia przez pare dni...mozesz isc 2-3 dni po kosmetyczce na solarium..zeby wysuszyc resztki:)
Zabieg jest bolesny nawet...trwa roznie ale tak ok.1,5-2 godziny...


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 838
Jednak chyba pójdę w piatek(18-tka odwołana bo kumpel miał mały wypadek) a w tygodniu to chodze do szkoły, no i sami wiecie: niechce byc upiorem :)
Dzięki wszystkim za szybką odpowiedź

pozdro
Dawid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
eee..rzeczywiscie facet
Nie zauwazylam..

ewel

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do oceny!!

Następny temat

Białka w odchudzaniu

WHEY premium