SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

owca/pożegnanie z fatem - P90X

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
ACT robię sztangielkami , jedna sztangielka 14 kg

porównania będą jak skończę redukcję

teraz jestem w drugim tygodniu ACT , pociągnę ten trening jeszcze przez 2 tygodnie , a potem przejdę na FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
Długo każesz nam czekać:D ale kontrolujesz postępy ??;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
wrzucę zdjęcia jak będzie widoczny efekt teraz to jest taki wstęp do treningów i diety
na razie jem 3 kulturystyczne posiłki z 5 (śniadanie , obiad , kolację )
od poniedziałku ruszam z dietą , pełną parą

Zmieniony przez - owca w dniu 2011-11-23 22:07:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Nie mogłam nie zajrzeć do Owcy Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
dzięki Oveja

coraz bardziej przekonuję się do diety , bo widzę że to wszystko idzie w nie tą stronę co trzeba , dzisiaj się zważyłem i waga pokazuje 97 kg (+1kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2668
Co do zdjęć to owca ma racje. po tak krótkim czasie to jedynie woda mogła z niego zejść Ja np chudłem niecałe 0,5kg na tydzień. Tak więc pierwszych WIDOCZNYCH gołym okiem efektów spodziewałbym się po miesiącu. I wtedy też można wstawić zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
DZIEŃ DZIESIĄTY
aeroby bieg 15 minut
trochę zimno na dworze , ale fajnie się biega.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220
trochę mnie rozbawiłeś tym 'coraz bardziej przekonuję się do diety , bo widzę że to wszystko idzie w nie tą stronę co trzeba , dzisiaj się zważyłem i waga pokazuje 97 kg (+1kg)' wcześniej było ćwiczone? czy dieta jest na zasadzie impulsu czyli że nagle chcialeś zmienić swój styl życia? bo myślę, jeśli byś zaczął dopiero co ćwiczyć to masa mięśniowa mogla Ci podskoczyć i stąd ta zwyżka wagi a że mięśnie wiadomo cięższe od fatu to i jest jak jest. ale no moim zdaniem to staraj się diete dać.. będziesz tak cisnął na oko to nie wiem czy sie możesz w pewnym momencie nie zniechęcić z powodu braku efektów. ale mam nadzieję, że silna wola przygotowana?

Redukcja!
Cel: 110-83kg
Obecnie połowa drogi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
nom , było było ćwiczone , staż na siłce nieregularnie 3 lata , zaczęło się od 76 kg , później z rok regularnych ćwiczeń i było 84 kg , a potem się zapuściłem i przytyło się do 96 kg , ostatnio sztangą tak lajtowo machałem w kwietniu.

jest taka możliwość , że przybyło mi masy , ale pomierzyłem się i wyszły mi takie wyniki
klatka 107 ( było 100 ) tu coś za pierwszym razem musiałem błędnie zmierzyć
brzuch 102 ( było 100)
nogi 58 ( było 60)
reszta bez zmian biceps 40 , biodra 100

więc po wynikach wydaje mi się raczej że przybyło mi trochę tłuszczu

dieta wchodzi od poniedziałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Przybyło tłuszczu? Aż dziwne może coś nie tak z tymi posiłkami.
PS. To ja Graha, tylko że pod nowym nickiem.

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrobic kondycje???

Następny temat

Trening

WHEY premium