SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

otyłosć....dosyć!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
hey mam wielki problem, od zawsze miałam lekka nadwagę, ale kiedys mi to nie przeszkadzało. Od paru lat tyje w strasznie szybkim tępie. W tamtum roku byłam w sanatorium i schudłam 7 kg. Ale w ciągu tego roku przytylam kolejne 10. Waże 83 kg przy wzroście 163 cm. Od dzis zaczęłam odchudzanie. Czy ktoś mógły mi poradzić jakąś prosta, nieskąplikowana dietę i ćwiczenia. Zaznaczam, że nie mam warunków na jakies super diety i ćwiczenia na siłowni. Jestem otwarta na wszystko. Pozdrawiam..:)

"...you can tell Jesus, that the bitch is back..."
xoxo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

Jesli przeczytasza wszystkie powyzsze tematy bedziesz wiedziec jaka diete powinnas stosowac i jakie cwiczenia robic.
Lektury na 3-4 godziny (pierwsze posty oczywiscie) ale po nich duzo staje sie jasniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Sama dieta i trening to za mało, potrzebna ci świadomość zdrowego trybu życia, dobre nawyki żywieniowe i chęć do ciągłego kontrolowania jedzenia, w innym przypadku zaliczasz jo-jo za jo-jojem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
dzięki za rady:) zaraz zaczynam czytać:)

"...you can tell Jesus, that the bitch is back..."
xoxo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o indeks...? Sogi.

Następny temat

Dieta-.-

WHEY premium