SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opuchlizna po oxie i dlugie zakwasy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94790 Napisanych postów 364796 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670118
nie oszukuj się masz pewnie wała zresztą dobra oxa to prawie jak trafić szóstke w totka ja tak myśle.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
ja nie chce zakwasów 4 dni, podziekuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
to ze na opakowaniu jest napisane EC i wyglada identycznie nie swiadczy o oryginalnosci produktu, srodki z EC sa bardzo dobre jakosciowo jednak musza byc oryginalne, to ze masz hologram, ktory kosztuje 3grosze nie daje ci tej gwarancji tylko pewny i sprawdzony dostawca, trudno zeby podrobki roznily sie bardzo, wtedy kazdy odrazu by rozpoznal, w dzisijszych czasach sa bardzo dobrze zrobione, czasami tak bywa i jak nie masz pewnego dostawcy to albo go znajdz albo rob sobie cykle na prolo z metanabolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
jedz to jeszcze kilka dni i napisz ile przytyles to ci powiemy czy to oxa czy metan.a swoja droga to raczej by tam wino pakowali a nie mete wiec moze poprostu zle reagujesz na kok albo se wkrecasz opuchlizne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
no juz nie biore bo tak mnie leb bolal i spuchłem ze nie dalo rady, ale nie moge podczas cwiczen normalnie zgiac bo obrzeki blokuje no i te zakwasy juz 5 dzien!!!chetnie komus to dam za darmo co zostalo zeby przetestowal sam.
no i te tabletki maja tłoczone napis ec i 10 jak na fotach z strony EC i sa niebieskie itp,sam nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Gorsza sprawa jeśli takie wały wychodzą prosto z EC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dibo nie mozliwe
bralem oxe ec i wszystko bylo w porzadku
to samo jest z bd

bralem pierwsze unichem pozniej bd.
chcialem miec porownanie. oba dzialaly podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
gregor jak brales to napisz do mnie na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
mysle ze poprostu na ciebie zle dziala koks bo nawet po mecie nie ma niewiadomo jakiego dyskomfortu-troche sie puchnie ale bez przesady,treningi mozna normalnie robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
a moze pomyliles OXA z OXY ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3tygodnie cyklu 3 tygodnie przerwy i następny cykl 10 tyg ??

Następny temat

ból w okolicach jajek na cyklu

WHEY premium