SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opinie nt planow potreningu

temat działu:

FaftaQ

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
takie pytanie - jest teraz problem z dostepnoscia trenera? pisze wiadomosci narazie 0 odezwu, a potrzebuje zmodyfikowac trening i nie wiem czy nie ma obecnie trenera czy jest problem z wiadomosciami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
pytanie nie aktualne, teraz widze, ze wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wplacilem za diete karta maestro kiedy moge sie spodziewac pierwszej rozpiski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w dniu zaksięgowania wpłwy lub dzień po zaksięgowaniu na koncie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko juz ok.

Zmieniony przez - zakład1000 w dniu 2012-11-01 11:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4640
w sumie jako autor tematu moge napisać, że mi pomógł ten 6 miesięczny plan - z wagi poszło 20kg, w pasie z tego co pameitam ponad 20cm.
Muszę jednak przyznać, że dieta była trzymana w 60-70%. Trening zrobiłem każdy oprócz ostanich 2tyg, bo nie mam możliwośći.
Gdybym się bardziej przyłożył to na pewno rezultaty były by lepsze.

Szykuje się do kupna nastepnego - macie w planach znów jakieś groupony? Ostanio 2 dni po tym jak kupiłem plan daliście groupona :D

Zmieniony przez - biggie w dniu 2012-12-30 12:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witaj,

na razie nic mi nie wiadomo o takich promocjach, ale nie ja za nie odpowiadam

zainteresowanie naszą usługą jest spore, wiec równie dobrze zamiast promocji można się spodziewać podbicia ceny w górę

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
moze ja sie wypowiem. Kupilem diete+trening nie dawno wczoraj doszla dieta i powiem ze wyglada to naprawde przyzwoicie dieta w sam raz na moj portfel bo jeszcze uczeszczam do szkoly i trening tez wyglada solidnie naprawde polecam
1

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
Od jutra ruszam z potreningu.pl Na pierwszy rzut oka to oczywiscie trening całego ciała i kilka smiesznych elementow - jako ze zaznaczylem, ze moge cwiczyc codziennie tak tez mam rozpisane cwiczenia. I w zwiazku z tym razi troche, ze wysylaja mnie na silownie, zebym sobie pochoził 20 minut na bieżni. Mam 8 minut na siłownie z buta, wiec chyba wejde na bieznie na 4 minuty i wroce na mieszkanie, co bedzie sie rownalo 20 minut ;) Oczywiscie nie traktuje tego powaznie ;)

Razi tez, ze kaza mi kupowac jakies dziwne proporcje roznych produktow - 40 g burakow, 20g mleka, 20 g papryki. Troche to marnotrawstwo jedzenia w moim przypadku, bo jestem studentem a sponsorowac zadnego z lokatorow nie zamierzam ;)

Ogolnie podchodze jednak do tego pozytywnie i bede staral sie trzymac najwazniejszych rzeczy. Dorzucam od siebie aktywnosc na hali (w piłkę gram), dlatego troche zmodyfikuje sobie plan momentami.

Kupiłem to bardziej z ciekawosci i dla motywacji. Chce zrzucic 10-11 kilo. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo. Za jakis czas napisze wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
ale mozesz se przeciez zostawic i potem zjesc:D Jak kupisz na zapas bedziesz mial na potem

Sila!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"na tłusto" art z PoTreningu.pl

Następny temat

Kurs Trenera Personalnego - WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU

WHEY premium