SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamilee Webb - opinie nt. ćwiczeń z kasety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
czesc :) chcialam sie spytac czy cwiczyliscie kiedys przy kasetach Tamilee Webb i co o nich sądzicie.chodzi mi o serie "I want those...". w poprzednich numerach Shape'a byly juz cwiczenia na brzuch, posladki i ramiona. cwiczylam i w sumie efekty jakotakie są ale mogloby byc lepiej. chcialam sie spytac tez jak moge rozumiec te cwiczenia tzn czy jako np aerobik czy pseudo silowe? moze to zalezy od tętna jakie mam podczas tych cwiczen?
Bede mega wdzieczna za odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359
mialam na mysli, ze sa to rozne uklady, nie caly czas jedna kaseta i jeden rodzaj tylko rozne zestawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie znajdziesz tu zbyt wielu zwolenników ani cwiczenia przy kasetach, ani Shape'a

Pewnie że lepsze to niż nic-nierobienie, zawszeć to jakaś forma aktywności ruchowej, niemniej jednak dalekie dosyć od racjonalnego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
cwiczylam i w sumie efekty jakotakie są ale mogloby byc lepiej.

zalezy czego sie spodziewalas...jezeli cudow, lub efektow na miare autorki tych cwiczen, to...powiedzmy ze to bardziej skomplikowana sprawa jezeli uwazasz, ze efekty nie byly optymalne, cos bylo widac (jakas poprawa), ale to jeszcze nie to - pomysl, czy cala reszta 'otoczki treningowej' byla ok

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
dzieki za odpowiedz :) co do Tamilee to tez uwazam ze lepsze to niz nic, ale nie jest tak ze tylko to cwicze. raczej leniwa nie jestem :) staram sie cwiczyc 2-3 razy w domu z obciazeniem i mozliwie jak najczesciej jezdzic na rowerze, biegac i plywac. fakt faktem ze z dieta nie zawsze mi sie uklada, ale staram sie jak moge i raczej sie kontroluje :) co do cudow to ich nie oczekuje :) z doswiadczenia wiem ze nie wszystko przychodzi łatwo.
Jezeli chodzi o cwicznie przy kasetach to kiedys myslalam ze to raczej sensu nie ma, ze wiecej tam wymachiwania rekami i nogami niz prawdziwego treningu. chociaz przy Tamilee nawet fajnie mi sie cwiczy, tylko ze na dluzsza mete mozna sie znudzic, bo ciagle to samo...rutyna a to zabija zapal do cwiczen :/
Dzieki wielkie za komentarze :)

Zmieniony przez - Kateanna w dniu 2005-09-14 11:03:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wziąwszy pod uwagę iż kontynuowanie takiego samego treningu bez żadnych modyfikacji przez okres dłuższy niż około 6 tygodni traci sens kasety nie na długo sie tak czy inaczej przydają ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ale jezeli prawie wszystkie cwiczenia sa robione z obciazeniem to chyba dobrze? ja po godzinie takich cwiczen padam oporcz tego rowerek i jak dla mnie to najlepszy jak narazie wybor bo na silownie raczej narazie sie nie wybiore a zawsze te kalorie sie spali

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Malinowa: jeżeli te ćwiczenia robisz stale z tym samym obciążeniem to po pewnym czasie i tak bedzie "zastój" jezeli o efekty chodzi
mowie po sobie

pozdro

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359
ale jak sie nie ma dostepu do silowni, a cwiczy sie z kasety (ale rozne serie) to chyba jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9405
A co to znaczy "różne serie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
"różne serie" w sensie?

nie znam tej kasety
nie wiem jakiego typu sa to ćwiczenia
ale domyślam się, że coś w stylu aerobiku?

jezeli tak to watpie w skuteczność tego na dłuższą metę

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
cwiczenia tammilee przypominają klasyczne cwiczenia z silowni : wykroki, przysiady, brzuszki itd., obciążenie mozna sukcesywnie zwiekszac, ja polecam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile węglowodanych ma jedna zwykla bułka

Następny temat

ile wody

WHEY premium