SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opinie nt planow potreningu

temat działu:

FaftaQ

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
U mnie nachodzi się jeden dzień z tego co widzę, bo w PDF zawsze w liście est napisane od kiedy do kiedy jest ta lista składników. u mnie 26.01 mam i na jedenj liście i na tej najnowszej:)

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Na poprzedniej stronie zasugerowałeś, ze chętnie wyciągamy pieniądze od klientów, a na wielokrotne maile nie odpowiadamy, tymczasem okazuje się, że wykupiłeś tańszą wersję planu bez możliwości prowadzenia konsultacji z dietetykiem i z trenerem.

To kto miałby w takim razie na Twoje wiadomości odpisywać i w jaki sposób?

Napisałeś też że czekasz od tygodnia na odpowiedź tymczasem plan wykupiłeś 22.10 czyli 4 dni temu.

Jak sam być może też zauważyłeś po mojej w zasadzie natychmiastowej reakcji na Twoje zgłoszenie w tym temacie, dalecy jesteśmy od olewania klientów.

Nie uważasz, ze Twoja opinia z poprzedniej strony w świetle w/w informacji wydaje się być mocno przesadzona?

Co do kwestii listy składników PDF - to wybacz, ale nie zrozumiałem o co chodzi z tym powieleniem.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-01-26 20:10:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
Po pierwsze plan wykupiłem 18.01 nie wiem skąd wziąłeś ten 22.01. Po drugie mając ten plan który ja posiadam mam 3 krotna opcję zmiany ćwiczenia i za opcję tą odpowiada trener. Zmiany takiej dokonałem 2 razy i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
A co do mojej opinii to nie uważam jej za przesadzoną, gdyz to co napisałeś nie jest prawdą, Sprawdź prosze najpierw co oferujecie w moim abonamencie a póxniej mi coś zarzucaj.

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Masz rację co do daty, pierwsza data rozpoczęcia Twojego planu to 20.01.13, a nie 22. jak napisałem. Za pomyłkę przepraszam

Nic Ci nie zarzucam, tylko odnoszę się do Twoich zarzutów, próbując wyjaśnić sprawę na tyle by była jasna.

myślę też, że bardziej precyzyjne określenie genezy problemu w pierwszy poście jaki zamieściłeś w tym temacie pozwoliłoby uniknąć kilku nieporozumień i podtrzymuję w tej kwestii swoje zdanie.

jeśli jesteś niezadowlony - masz prawo reklamować usługę, oczekiwać zwrotu pieniędzy, a także wyrazić swoją opinię publicznie.
Ale insynuowanie że ktoś bierze pieniądze i gdzieś się z nimi chowa nie odpowiadając na maile jest zbyt daleko idącym wnioskiem, zwłaszcza że pominąłeś fakt, iż wykupiłeś pakiet bez opcji umożliwiającej prowadzenie korespondencji,

Opcja wysyłania zgłoszenia o zmianie ćwiczenia, nie jest opcją czatu ani korespondencji z trenerem, tylko rodzajem komunikatu ze strony klienta by trener zmienił ćwiczenie na inne, co trener z tego co widzę niezwłocznie uczynił i na dzień 21.01 Twój nowy plan treningowy nie uwzględniał już podciągania na drążku, które chciałeś wykluczyć i krzyżowania linek wyciągu.

Doprecyzuj więc proszę, czy Twoim zdaniem trener zignorował Twoje zgłoszenia i nie zmienił ćwiczeń, których nie możesz wykonywać?


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-01-26 20:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
no własnie wedle informacji od Was nawet w moim abonamencie powinienm otrzymac potwierdzenie o realizacji zmiany czego nie otrzymałem, a co do zmiany to 22.01 gdy przystępowałem do treningu zmiana nie została naniesiona.

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 461
ważne, że udało sie to wyjaśnić i teraz sprawdze jak to będzie nadal funkcjonowało. Pozdrawiam

ciągły rozwój...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Kwestię tę sprawdzą informatycy, ja u siebie w panelu widzę, że plan treningowy został zmodyfikowany 21.01.13 od tego dnia w archiwum widnieje nowy zestaw ćwiczeń bez dwóch - podciągania i krzyżowania linek, które zgłosiłeś do usunięcia.

Zobaczymy,

dobrze że wstępnie kwestia jest wyjaśniona i wiadomo gdzie szukać błędów.

Na przyszłość proponuję wysłać po prostu PW nawet przez forum do mnie z prośbą o sprawdzenie błędu (jeśli się jakiś pojawi) przed formułowaniem takich jak na poprzedniej stronie opinii, bo jakikolwiek problem by nie był - to zawsze da się go rozwiązać.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-01-26 21:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jeszcze raz jak wygląda kontakt z Faftagiem i Snesem ( w normalnych warunkach) https://www.sfd.pl/Serwis_potreningu.pl-t812168-s8.html


Kolega ma abonament: bez opcji umożliwiającej prowadzenie korespondencji

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-01-27 01:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
W każdym bądź razie ja ten temat będę drążył w poniedziałek ( i w panelu i z programistami i z tobą Tadziu) bo dla mnie sprawa nie jest jasna. Błąd nie jest po naszej stronie!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"na tłusto" art z PoTreningu.pl

Następny temat

Kurs Trenera Personalnego - WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU

WHEY premium