SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odyniec46 nowe str 29,33

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 124888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
o czym mozesz marzyc jutro moze stac sie rzeczywistością !! wiec trenuj masz dobrą genetyke !! przez te lata widac ze sie nie obijałes na siłce wiec Łap SOGacza !! i mamy Cię zobaczyc na debiutach !!:P heh pozroo

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
bardzo ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
sog za bicka i obojętne czy waliłeś coś czy nie poprostu jest nietypowy i konkretny jak na wiek i staż ... powodzenia

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
good :D

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
przy twoim bfie i tak świetnie widac mięsnie zwłaszcza co mnie szokuje bicepsy, jakbyś sie teraz ostro rzeźbił do października i z tych jak na te twoje 17 lat100kg... zmniejszył sie do 90 czy tak żeby do dobrej kategorii sie wpasowac to wymiatasz! znajdź mi kogos w twoim wiku kto mógłby tak wyglądac na zawodach, dlatego nie marnuj czasu i szykuj sie na zawody to może byc twój debiut i życiowa szansa.pozdr. i powodzenia

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
za***ista sylwetka
bicepsy fajnie wypietrzone

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-07-02 09:31:11

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
mlody chlopak a juz tak rozbudowany heheheh jest dobrze

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
Stary ja w tym roku skoncze 18 lat (w grudniu) i chciał bym tak wyglądać za rok jak ty bo cwicze dopiero od 8 miesięcy i narazie to średnio mi idzie :) Ale ty wymiatasz jak na 2 lata cwiczen i tak młody wiek to jestes naprawde niezly gosc :D Szacun i powodzenia w przyszlosci :D 3m sia byq :D

The power of Paking!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4001


siema nowa fotka :PP sory ze tam mało ale bedza pozniej :) na focie łapka ok 46 wiec jest progress :) waga 105 kg

" good pain "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo proszę o opinie na temat mojej sylwetki

Następny temat

Witam wszystkich.

WHEY premium