SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie judoczki Saidy:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zrezygnuj z wegli w sniadaniu i szkole i po kłopocie .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ok. Do posiłku potreningowego dodałam 50g ryżu białego.
Do kefiru dodałam jeszcze 50g banana i zamienię to miejscami np. z tą sałatką.

Sniadanie zmieniłam zupełnie na jajecznicę z trzech jajek - nie mam na ten posiłek zupełnie pomysłu.

Może teraz być?

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-01-29 22:43:14

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ambitny ten rodzynek z Graplingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czemu ambitny?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchasz nas, starasz się.
Nie komentuje diety, Koniu zaczął więc poczekaj na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No chyba po to tutaj napisałam,żeby Was słcuhać,bo to Wy się na tym znacie,a nie ja Jakbym sam wiedziała,to bym tutaj nie pisała

A to dopiero połowa,przy treningu się trzeba będzie namęczyć

Nie możesz Ty jedna skomentować? Zależy mi,żeby jak najszybciej z tym wystartować

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do kefiru jeśli dodasz banan to będzie więcej węgli. A Koniu Ci pisał, że brakuje tam białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
to ja już nie mam pomysłu...
To ze śniadania odjąć jedno jajko i zrobić na twardo i zjeść z tym kefirem i bananem??

Albo jeszcze inaczej - odjąc trochę z kolacji twarogu (tak z 50g) i dodać do kefiru i banana,chyba bardziej będzie pasować?

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-01-29 23:07:16

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Śniadanie - tu jajecznica

II posiłek - sałatka z kurczakiem ?


III posiłek - tu sałatka z jajkami


IV posiłek - jeżeli twaróg nie ciąży Ci na brzuchu gdy ćwiczysz, daj 1/2 tego co jesz na noc - zmiksuj z kefirem, do tego te bany/ryż biały .


V posiłek- tu kurczak z ryżem.

VI posiłek - twaróg z oliwą

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ok, to pasi wszystko tutaj
Najgorsze z głowy.
Teraz trening.
W poniedziałki i piątki mam pół godziny biegu na treningu.
Gdzie dodać trzecie aeroby? środa nie wchodzi w grę,bo mam bardzo ciężki trening na macie.

HIIT... tu jest problem. Chyba na mnie nie działa,o jakoś specjalnie mnie nie męczy,a próbowałam różnych kombinacji, różnych czasów truchtu/sprintu, różnego czasu samego ćwiczenia. Może to wina tego,że był robiony na rowerku?

I jeszcze pytanie co treningu siłowego. We wtorki i czwartki na treningu mam taką "siłówkę" - brzuszki,odchylenia, przysiady z podskokiem,pompki zwykłe,pompki japońskie,nożyce w seriach: 20 sekund pracy; 10 odpoczynku i takich serii jest osiem. I t ocała siłówka.
Biorąc pod uwagę moje treningi,ich intensywność i czas,jaki na nie poświęcam oraz fakt,że w tym roku matura to kiedy mogę wrzucić normalne ćwiczenia siłowe? Czy seria: 6 razy klata, 6 razy dociąganie, 6 razy przysiad i 6 razy podrzut 3 razy w tygodniu wystarczy?

Do tego dzisiaj zaczęłam a6w. Da radę taki trening?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta.

Następny temat

-=> PLAN <=- wskazówki i porady

WHEY premium