SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oceńcie moje osiągi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
kppk, a to Ty te 800 pompek z przerwami??? to chyba czegoś nie doczytałem


szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
cyborgiem nie jestem :) pompki z minutową przerwą ...przysiady od strzała

3eba być twardym, a nie mientkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopcy jak pojedziecie na tą wycieczkę to was chętnmie przyjmę tylko dajcie znać to wam adres dam. Służę gościną. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Nie no 700 przysiadow- spoko sam bym to zrobil gdyby nie kolano. Ale w te 800 pompek jakos mi sie nie chce wierzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Synku jak byś był pinokiem to twój nos okrążył by ziemie i klepnoł cię w plecy ;)))

Beast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchaj, ja mam 16lat i na lawce wyciskam 110kg, cwicze na silce trzy lata. Spojz na moj profil. Sam dosowalem pompy ale po pierwsze jest to nudne a po drugie nie przynosi ***ebistych efektow.
a powiedz ile pompek zrobisz na maxa??? Ja przy 77kg zrobie 70pomp, wiec jesli masz takie osiagi to gdy zaczales pompki to robiles 10 a po polowie roku to musisz robic ich na maxa ok 300. Prawda? Sampo 3 latach cwiczen Na biceps wezme jakies 45kg, na modlitewniku. Tylko pisz prawde.
Pozdrowka.

"Nikt nie jest pokonany,dopóki sam nie uzna się za pokonanego “
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazio ja serial mam takie osiągi możesz mi nei wierzyć ale serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A k**** gdzie w tej bajce jest smok ??? Synku ty tak pier***** że to poezja.Jak bym miał taką fantazje jak ty to bym to bym baśnie dla dzieci zaczoł pisac.Twój artykuł niejednego wku**** np.mnie .Twoje wnuki beda miały dziadka co za******* bajki opowiada.
PS.Zacznij konia walic to może ci biceps na miare mistzra urośnie.


I tak przemówił LORD VADER

Beast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vader nie produkuj się za bardzo bo się zesrasz. Masz kaczy ryj i w bicepsie 20 centów *******laj i umyj zęby bo mi monitor paruje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
Vader jesli cie ten artykul wkur.ia to po jaka cholere sie wypowiadasz. Zamknij okienko z artykulem i nie zagladaj do niego wiecej. Po co rzucasz obelgi w czyims kierunku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening miesni brzucha.

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium