SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oceńcie moje osiągi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 182 cm wzrostu 72 kg wagi. Robię pompki od pół roku parę razy byłem na siłce. Oto moje osiągi i wymiary:
biceps:35 cm
klatka:108cm
udo:58cm
pas:72cm
Osiągi:
biceps:45kg
klatka:85kg
triceps:nie wiem ile biorę najwięcej ale ćwiczę go 30kgmartwy ciąg:120kg
barki:50kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Bardzo dobrze

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
błehehehheheheheheh ale sie uśmiałem masz 14 i takie osiagi na samych pąpach nie ma szans rzebym w o uwiezył !!!!!!!!!!!! za nic na świecie !!!!!!!!

Moderator gierów komputerowych
* Wrogów trzeba niszczyć -=PLACEK=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
troche nie bardzo pojmuje, po prawie samych pompkach biceps tak skkoczyl a klata az 20 cm mniejsza ??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13017
obelixik musisz czytac uwazniej ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
nie wydaje mi sie zeby to bylo mozliwe na samych pompkach chyba ze robisz je z coraz wiekszym ciezarem przymocowanym na plecach.....

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
ja wiem po sobie ma szans na takie wymiary przy takim wroscie i wadze zobaczcie moj profil. A tluszczu mam naprawde malo I mysle ze i tak to sa barrrrrrdzo dobre wyniki . A pozatym to sie nie bierze 45 kg na biceps kiedy sie ma 35 . Ja mam 33 i nie wiem czy bym uczciwie 30 kg wzial . Na modlitewniku na pewno nie .Powiem ci jedno bajki opowiadasz .

Jesli masz ochote na zrobienie czegoś , zrob to zanim ci sie odechce .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
45 kg na 35 - cio centymetrowy biceps jest mozliwe, ale nie u 14 latka. Chociaz kto wie? cuda sie zdarzaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Szczerze mowiac to nie wierze.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam

ja tam nie cwiczylem regularnie nigdy, i wieksza wage przykladalem do wytrzymalosci...(bieganie,kosz), a pompowalem i podciaganie na drazku robilem, oraz sztangietki po 7 kg....

no ostatnio bylem 6 razy na silowni i co zauwazylem :)
na klate to jakies 45 mi wystarczalo do serii ;(
na biceps ze stania , 12,5 (serie 3x po 10)

a mam teraz bic=35,klata=105,udo=58,lydka=38,talia=80
do tego 176/73kg 22lata

jak widac cienko , i nie mam sily za bardzo :), glownie przez nieregularne cwiaczenia i brak genow chyba ;)

koledze mozna tylko pogratulowac ;), strach sie bać

pozdrawiam lUg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę (wiem) że ponaciągałeś troche te wyniki i wymiary. Po samych pompkach siła nie nie wzrosła by do takiego poziomu i biceps jest trochę przesadzony.

B jak 21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening miesni brzucha.

Następny temat

Regeneracja

Wiecej