SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy plan na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Bedzie dobrze jesli zamienisz dzien 3 z 5. Miesni grzbietu nie trenuje sie przed miesniami nog. Co prawda masz pomiedzy nimi dzien przerwy, ale jak zamienisz bedzie lepiej. jesli dodasz jakies cwiczenie na 4-gl ud (np. wypychanie ciezaru na suwnicy 4x12-8) i dorzucisz gdzies cw. na miesnie brzucha to bedzie nawet ok.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24750
czyli tak mam zrobic zeby bylo dobrze ?

1. klata + triceps
2. wolne
3. nogi + bary
4. wolne
5. plecy + biceps + przedramie
6. wolne
7. wolne

to taki rozklad jesli chodzi o mase jest lepszy ?

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Dołacze sie do tematu...
don garcia, napisał ze bic i tric trzeba cwiczyc tak samo, czy trzeba używać takich samych ciężarów?? Bo na bica wezme wiecej niz na trica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24750
chodzilo z tego co ja zrozumialem o ilosci seri na obie partie miesniowe. Ale jesli sie myle to poprawcie

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
taki rozklad jest lepszy w ogole (nie tylko jesli chodzi o mase).

Nick126 - skad Ci to przyszlo do glowy? :) Chodzi o ilosc serii. Na tricepsa mozna dac powiedzmy jedna serie wiecej.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24750
o kto jutro tylko zrobie nogi + bary a juz od nowego tygodnia bede robic tak jak napisalem wyzej dzieki. Czyli juz plan ogolnie ok tak ? ;]

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
premium można dać 1 seryjke więcej ale lepiej dać równo. By tric nie był przeogromny a biceps malutki

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
ofkozzz ze tak, z tym ze tric jest wiekszym miesniem (ma 3 glowy, bic 2 tylko). podobno triceps w proporcjonalnym ramieniu stanowic powinien ok. 2/3 masy calosci.

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Wiesz zawsze lepiej się zapytać.

Kto pyta nie błądzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tak to prawda ze triceps to 2/3 ręki

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć plecy i barki

Następny temat

trening- pomozcie poprawic

WHEY premium