SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noga do uciecia po strzale deki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Też pisałem o estrach testosteronu. pH ma znaczenie, jeśli nie wierzysz, spróbuj sobie wstrzyknąć sól fizjologiczną z dodatkiem kwasu askorbinowego (lub alkoholu - jakiegokolwiek).

Co do stężeń BA - http://www.uk-muscle.co.uk/steroid-testosterone-information/151810-test-enanthate-homebrew-2.html - dokładnie 10%

Oma ma bodajże 5% domieszki BA.

Hormones melting points - kulą w płot - melting point to punkt topnienia, a ty zapewne myślałeś o "Hormones solubility in different solvents".

Zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał - czas wyłączyć trena ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
Nie powiem bo kilka dobrych długich cykli mam za sobą i zawsze bilem w pośladki i barki. Zrobiłem w poniedzialek strzał deki tej z dose w bark a w środę w udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
Ból bólem ale strzał się ładnie przyjął i rozszedł ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
pierwszy raz w udo? jak inne miejsca mialeś już opuchlizny gdzieś czy to pierwszy raz?

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
Dose raczej lab bezbolseny wiec raczej ch**owe miejsce trafiles. tez mam czasm bol ze ja p******e. ze 3 dni pizga. ale to ze 4-5 razy od lutego mi sie trafilo ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Link z uk muscle jest takim zrodlem wiedzy jak reszta Twoich informacji
dokaldnie 10% lol jak mozna napisac taki idiotyzm ?
Teraz znajdz 1000000 innych recipe na zawartosc alko 4%
Chodzilo mi melting points,
Nie osmieszaj sie bo naprawde rece opadaja
a jak jestes w stanie pomyslec logicznie choc przez 5min to zastanow sie nad tym dlaczego iniekcje jedych bola innych nie bola, lub dlaczego kilka iniekcji nie boli i nagle jedna trafia sie bolesna.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Odczekaj kilka dni. I walnij jeszcze raz w udo. Jak znowu będzie spuchnięte to bij tam gdzie biłes do tej pory i nie było takich reakcji;)

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
@miczelx - Ok widzę, że już zaczynasz rzucać argumenty ad personam... więc i kończy się rzeczowa dyskusja. W preparatyce koksu najpierw rozpuszcza się materiał w mieszance alkoholu benzylowego z benzoesanem benzylu, a dopiero na sam koniec dodaje się olej.

Co do tego mają temperatury topnienia koksów? Jestem przekonany, że chodziło Ci o solubilities, mimo, że nawet nie zdajesz sobię narazie z tego sprawy.

Co do tego czy innych bolą a innych nie - każdy ma różny organizm, inaczej wykonuje strzały, inne przyzwyczajenia tkanek na ekspozycję na środki drażniące, inne doświadczenie z koksem etc. Pora wstrzyknięcia też ma znaczenie - bijąc rano zapewniasz lepsze rozprowadzenie roztworu w obrebie mięśnia (ruszając nim cały dzień) i dlatego wtedy boli mniej; bijąc na noc, bez rozmasowania miejsca strzału narażasz punktowo mięsień na środek drażniący i dlatego boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a myslalem ze chodzi wylacznie o zawarosc BA , no prosze

https://www.google.co.uk/search?q=test e hombere 5%&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&gws_rd=cr#bav=on.2,or.r_qf.&fp=3cd539434ea52a0e&q=test e homebrew 5%&rls=org.mozilla:en-US:official
Masz , dokladnie 5% lol
Rzeczowa dyskusja nawet sie nie zaczela, bo od pierwszej wypowiedzi pokazales ze nie masz nawet minimalnej wiedzy na ten temat,
Jest mi ciezko nie napisac ze tylko osoba umyslowo ograniczona moze stwierdzic ze "W preparatyce koksu najpierw rozpuszcza się materiał w mieszance alkoholu benzylowego z benzoesanem benzylu, a dopiero na sam koniec dodaje się olej." piszac w kontekcie tysiecy labow UGL, prowadzonych przez ludzi bez zadnego wyksztalcenia w tym kierunku, robiacych wszytsko po swojemu co jest rzecza tak oczywista, ze omawianie tego jest bezcelowe (jednak okazuje sie ze nie dla wszytskich)
i nie chodzi tu o to zeby kogos obrazic, ale tak jak napisalem, udzilanie tak bezmysnych porad nie zostanie przezemnie niezauwazone czy zignorowane.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Nie tobie osądzać moją wiedzę kolego.

Widziałeś kiedyś taką produkcję? Ok, nie widziałeś, bo gdybyś widział, wiedziałbyś, że zaczęcie od rozpuszczenia prochu w mieszance z olejem jest bardzo trudne o ile nie niemożliwe.

Wciąż czekam na Twoją hipotezę na temat "Co konkretnie wywołuje ból w iniekcjach domięśniowych".

Ja napisałem - substancje drażniące, m.in. BA, teraz proszę podziel się swoimi informacjami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon PMP pmp cypionate

Następny temat

6-oxo

WHEY premium