SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noga do uciecia po strzale deki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
Witam . Co do uciecia to żart :) zrobiłem wczoraj 1cm deki w udo i dzisiaj chodzić nie mogę ból nie do opisania. I lekko spuchniete udo pierwszy raz tak mi się stało . Jaka to może być przyczyna? A i deca była z dose
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
No altacet może pomoc dobry przy stluczeniach, róznego rodzaju obrzękach;) w aptece bez recepty żel do smarownia albo tabsy do rozpuszczenia w wodzie.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Zastrzyki ze sterydów na bazie oleju ogólnie bolą.... dlatego, że robione są z domieszką alkoholu, bo substancja aktywna się w nim rozpuszcza. Niektórzy z tu obecnych twierdzą, że to kwestia bakterii, obcych cywilizacji lub negatywnych wibracji - tobie pozostawiam rozsądzić.

Aha - po jakimś czasie bicia przestanie boleć, gdyż mięsień przyzwyczai się do ekspozycji na alkohol benzylowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ten z tym alkoholem
Czlowieku daj sobie spokoj, nie masz pojecia o czym piszesz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Vice versa...

Aha, pisząc krytykę wypadałoby uzasadnić to jakoś - ja jestem pewien swojej racji, jeśli się nie zgadzasz, nie musisz - przeżyję to jakoś :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
OK, spoko , ja zawsze otwarty jestem na konstrukywna rozmowe
to zaczynamy
Zapytam Cie o kilka rzeczy :
Jaka % zawartosc BA uznajszesz za bezbolesna
Jaka % zawartosc BA uznajszesz za bolesna
Jaka % zawartosc BA znajduje sie w typowych labach UG

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Strzał ci nie wyszedł pewnie. Ja bije w dupe cały czas i chwile poboli i koniec xD Co do alko to dodają fakt zeby odkazić ale bez przesady od tego uda nie puchna;)

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zastrzyki na bazie oleje bola, to sprobojcie sobie na bazie wody, chetnie wrocicie do olejow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Powiem tak wykonałem już chyba ze 150 szotów w udo bo wale tylko po nich ostatnio tez mialem zarabisty ból ze nie moglem chodzic to bylo podczas tych upałów i poprostu trafilem w zle miejsce po raz pierwszy, jest duzo czynnikow ja akurat bylem po treningu nog i mialem duze zakwasy moze tez cos w tym bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Co do stężeń roztworów - nie wiem dokładnie jakie są bolesne, a jakie nie, ale przy iniekcjach domięśniowych ból może być wywołany albo niewłaściwym pH roztworu wstrzykiwanego, albo domieszką substancji drażniącej jak właśnie alkohol. Możliwe, że sam testosteron jest substancją drażniącą...

Co do stężenia alkoholu w UG - około 10-15% - zależy czy się już wszystko rozpuściło (undery mają wysokie stężenia porównując z apteką). W aptecznch roztworach %BA to 5% lub nawet mniej, ponieważ sam testosteron w pewnym stopniu rozpuszcza się w samym oleju do iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Pozatym kazdy organizm reaguje inaczej na rozne firmy mnie np bola pierwsze iniekcje po rzadkich SAA np.Unigen,Alpha po np.dose,atomic,alchemia,balkan tych gestszych zero bólu poprostu nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wszystko co napisales jest nieprawda i bzdura , poza ph ktore tak naprawde jest bez znaczenia
Nie testosteron jest drazniacy,a ester ktory jest kwasem tluszczowym i w zaleznosci od ilosci atomow wegla podraznia mniej lub bardziej,
Stezenia BA UG to 2-5% , BA ma minimalny wplyw na rozpuszczanie subs aktywnej i wym celu uzywa sie benzoesany benzylu i oleanianu etylu,
Nie undery maja wysokie stezenie BA porownujac do apteka, a wlasnie apteka porownujac do UG, ale to tez generalizuje bo nie jest to regula,
Przyklad deca norma, BA w stezeniach 5 oraz 10%
http://dailymed.nlm.nih.gov/dailymed/lookup.cfm?setid=a586b484-1b46-40b9-9508-fd28002ad383
Testosteron sam nie rozpuszcza sie w oleju, piszac testosteron wskazujesz na testosterone base czyli forme najtrudniejsza do rozpuszczenia, mozna wszytsko sprawdzic - haslo na dzis - hormones melting points

Wiec jak widzisz i sam przyznajesz nie masz nawet szczatkowej wiedzy na temat w ktorym probujesz juz nie pierwszy raz specowac, wiec zanim zaczaniesz komus "doradzac" trzeba sie 3x zastanowic.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-08-15 21:20:11

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon PMP pmp cypionate

Następny temat

6-oxo

Wiecej