SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noga do uciecia po strzale deki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
Jutro wbijam 1 cm deki i 1 cm enana ale wbijam w posladek p******.e w druga nogę bić bo wtedy to już będę o kulach zap*****la.ł xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nic nie zrozumiales, w zwiazku z czym odpuszczam, mam tylko nadzieje ze wszystkie osoby czytajace temat odniosly poprawne wrazenie,

Jesli chodzi o bol, najczesciej jest kwestia przypadku (z 10ml fiolki bola powiedzmy 3 przypadkowe iniekcje, kazdy z nas tego doswiadczyl)
Jezeli bol nie przechodzi po ~5 to zastrzykach powodem moze byc kompozycja danego roztworu, tu np uczulenie na EO lub sklad niedopowiedni dla Ciebie, ktory dla kolegi moze okazac sie skladem zuplenie bezbolesnym,
Inna sprawa to jakosc towaru, brak/nieumiejetna filtracja, wadliwy material, zbyt wysokie stezenie badz typowo drazniace (krotkie) estry,
Tak czy siak nie przejmuj sie i wbijaj dalej, bo moze byc rowniez tak, ze przywykniesz do tego towaru, jezeli nie to fimie trzeba zmienic,
Przy wbicu mixa enana z deca jest duzo wieksze prawdopodonienstwo ze nie zaboli

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-08-15 22:07:14

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
Bilem te deczke kilka krotnie w cyklach ale nigdy w uda a dupe(zero bólu) mam już tak pocieta po propie i acetacie że musi trochę chociaż odpocząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nowe miejscie iniekcji prawie zawsze boli, trzeba przywyknac, jak sie przyzwyczaisz to juz tylko po udach bedziesz walil, najwygodnijesze miejsce

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
W sumie zobaczę jak jutro lekko wejdzie w posladek to wpuszcze sok bo ostatnio się meczylem 20 min i za h** skóra nie pękła tylko igła na boki chodziła albo znów udo tylko drugie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61966
zrob sobie oklad z altacetu na noc
pomaga skutecznie przy czyms takim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
A co to jest ? Gdzie to dostanę? Pewnie tego w domu nie mam a niechce mi się lecieć do apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61966
apteka
najlepsze sa tabletki
rozpuszczasz w wodzie
mi to dosc skutecznie pomoglo
bo tez wpadlem na pomysl, przybic w nowe miejsce propa
czyli najgorszy wybor z mozliwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
No altacet może pomoc dobry przy stluczeniach, róznego rodzaju obrzękach;) w aptece bez recepty żel do smarownia albo tabsy do rozpuszczenia w wodzie.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon PMP pmp cypionate

Następny temat

6-oxo

WHEY premium