SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom teścia, odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
tazdevil
Człowieku wyluzuj... Czy ja gdziekolwiek napisałem że chce brać leki? Czytaj ze zrozumieniem. Zapytałem czy taki odblok MÓGŁBY pomóc... Od tego chyba jest forum. Czy pisać tu mogą tylko wykształceni, wszystko wiedzący ludzie tacy jak ty? Bo jeśli tak to przepraszam bardzo że ośmieliłem się zapytać... Pozdro


kolego piszesz o LEKACH które stosuje się do pct , czyli LEKI
i dlatego ci napisałem że możesz pogorszyć tylko sprawę
testa masz w widełkach ,czyli jest ok
nie wiadomo jak reszta

aby ci cos sensownie podpowiedzieć trzeba mieć badania na ręku , bo gdybac to sobie można

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Dziękuję za odp. W wakacje będę w PL zrobię wszystkie badania. Do tego czasu nie będę nic ruszał. Pozdrawiam, zamykam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
temat zamknąć może tylko moderator jeśli sie nie mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokładnie , lecz temat sam spadnie bez odpowiedzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
A Wy dalej swoje... Zamykam temat, w sensie że dyskusje uważam za zakończoną. Wiem już wystarczająco, zastosuję się do Waszych wskazówek i zrobię badania. Podziękowałem za odpowiedzi, pozdrowiłem. Co czynię jeszcze raz. Miłego wieczoru życzę i wielu owocnych dyskusji. Lecę na trening. Dziś klatka, barki i triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Prosiłbym jeszcze moderatora, o usunięcie tego posta/ tematu


Zmieniony przez - tazdevil w dniu 2017-02-24 20:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie usuwamy tematów
zamknę ci go po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wasze rady na temat BAYER Rimobolan Ampul 100mg

Następny temat

slabe libido

WHEY premium