SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom teścia, odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1501

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Witam. Mam mały problem/pytanie. Ogólnie długa historia ale streszczę. Mieszkam zagranicą z lekarzami ciężko, więc nie ma co na nich liczyć. Nie robiłem żadnych cykli, raz rok temu zjadłem 130tab metki. Robiłem ostatnio badania nasienia. Wyniki bardzo słabe, mało plemników. W PL byłem na weekend zrobiłem badania krwi. Teść bardzo nisko "Testosteron(5,7,6) 256,14 ng/dl (norma 175-781)" czyli jak u dziadka. I tu przyszło mi do głowy że może jakby odblok zrobił to by może się podniosło i produkcja plemników wróci do normy. Dobrze Myślę? Jak to jest? Czy to mogłoby pomóc? a jak tak to co, ile i jak długo brać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Ja bym zrobił badanie LH i FSH pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak rok temu zjadłeś tylko 130 mety to jesteś odblokowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
najpierw to pasowało by zrobić komplet badań włącznie z tarczycą
test jest w widełkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
No właśnie o to chodzi że na razie nie mam jak zrobić badań a w PL będę dopiero w sierpniu. Za to dostęp do odbloku lepszy niż do aspiryny ;) Pomyślałem że może coś pomoże w moim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ale kto ci to powiedział?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Nikt mi tego nie powiedział. Sam pomyślałem o tym, trochę poczytałem. Nie byłem pewien więc pytam was. Źle? A jak dotąd same propozycje badań ( pisałem że nie bardzo mam jak je teraz zrobić) a żadnej konkretnej odpowiedzi czy to mogłoby w ogóle pomóc... To jak może taki odblok pomóc? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie masz pojęcia co się dzieje z hormonami a chcesz dawać leki ?
co się może stać? możesz wpaść z deszczu pod rynnę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Człowieku wyluzuj... Czy ja gdziekolwiek napisałem że chce brać leki? Czytaj ze zrozumieniem. Zapytałem czy taki odblok MÓGŁBY pomóc... Od tego chyba jest forum. Czy pisać tu mogą tylko wykształceni, wszystko wiedzący ludzie tacy jak ty? Bo jeśli tak to przepraszam bardzo że ośmieliłem się zapytać... Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
No i co się zadzisz człowieku. Dobrze ci mówią, bez kompleksu badań hormonów itd. nic nie wywróżysz. Chyba, że do Macieja zadzwoń.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
tu bez kompletnych badań wraz z LH i FSH to nie ma co łykać żadnych tabsów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wasze rady na temat BAYER Rimobolan Ampul 100mg

Następny temat

slabe libido

WHEY premium