SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze rady na temat BAYER Rimobolan Ampul 100mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6707

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

74

Wzrost

180

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

107

Obwód uda

55

Obwód talii

70

Staż na siłowni

5lat

Cel cyklu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Witam. Jestem nowym użytkownikiem na forum. Koledzy fachowcy mam do was pytanie. Mianowicie :
Zacząłem cykl sterydowy Rimobolan firmy Bayer. To jest mój pierwszy cykl sterydowy. I koleś od którego to kupiłem twierdzi że to bardzo słaby steryd i nie potrzebuje żadnego odbloku itp...
Ogólnie to koleś myślę że ma doświadczenie ponieważ ma swoją własna siłownie i startował w zawodach ale do rzeczy:)
Cylk w tygodniach.
1 tydz. 2 ( Strzały po jednej amp 100mg itp... )
2 tydz. 2
3 tydz 3
4 tydz 3
5 tydz 3
6 tydz 3
7 tydz 3
Jestem w piątym tygodniu brania tego i już zaczynam się delikatnie martwic co dalej po cyklu. zostało jeszcze 9 amp.
Żadnych badań nie zrobiłem bo koleś mówił że przy takim czymś nie potrzeba.
Wiem jestem mega głupi że kolesia posłuchałem ale próbuje zrobic mase ponieważ mam taką szybką przemianę materi że trudno co cokolwiek tu zbudować. mimo stosowania rozległych diet z neta czy chociażby naciągaczy dietetyków. Oczywiście diete koleś tęż mi ułożył do cyklu.

P.S. przepraszam wszystkich użytkowników za ten temat. Ale nie znalazłem podobnego tematu. Mam problem i musiałem do was napisać ponieważ macie wiedze co do takich cyklów. A boje sie że wpadnę w IMPOTENCJE co mimo mojego młodego wieku zauważyłem że minimalne objawy mam i to mnie martwi.... :(
Ogólnie to muszę wam sie przyznać że 2 lata temu brałem 200tab. mety tez bez odbloku bo podobno nie trzeba. Tak mówił
I może to jest przyczna mojej początkującej impotencji .

PROSZĘ O ODPOWIEDZI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Cykl troche z dupy. W pierwszej kolejnosci zrob badnia horm. Przy okazji dowiesz sie czy w primce nie ma testa. Obawiasz sie impotencji, a co sie dzieje niepokojacego? Wypelnij rowniez najlepiej cala ankiete https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513-s0.html


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2017-02-20 15:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
1. WIEK: 23
2. WAGA: 73
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 35
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wiedza o SAA zerowa. Jeśli już pomaga Ci "koleś" to niech koleś odpowie na pytania.
Wpadasz do dopingu w 5 tygodniu cyklu totalnie bez sensu i będziemy Cię ratować.

Oczywiście, że pomożemy ale dział Doping SFD to nie jest "dopingowy ambulans", który jedzie na sygnale bo nagle Ci się przypomniało, że od SAA możesz zostać impotentem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
1. WIEK: 23
2. WAGA: 73
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 35
-klatka: 107
-udo: 53
-talia: 81
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA: na mase
-białko: tak
-węglowodany: nie
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 lata temu 200tab na mecie bez odbloku
8. TRENING: na mase
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bardzo mała
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: średnia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80
-martwy ciąg: 74 ale to nie max
-przysiad: z hantlami po 20kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
tak wiem jestem nie odpowiedzialny ale zrobiłem juz to i teraz potrzebuje pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw pozatym jestes niedozywiony i saa przez dlugi czas nie dla Ciebie,wez sie porzadnie za miske bez wciskania bajek o szybkiej przemianie materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie nadajesz się do działu doping. Nie widzę w Twojej ankiecie gdzie poszło te 5 lat ćwiczeń na siłowni. Diety z neta? Przez 5 lat nie wpadłeś na to, że każdy jest inny i dietę układamy pod daną osobę.

Zrób w tej chwili badania LH, FSH, testosteron całkowity, estradiol i prolaktyna żeby sprawdzić co się dzieje z hormonami. Jak będziesz miał wyniki to wklej tutaj.

Odstaw ten towar bo tylko marnujesz sok.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
i napisz co zjadłeś wczoraj w ciągu dnia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Nie chce byc niemily, czy cos, ale jak Karpiu - cos Ty robil przez 5 lat na silowni, ze wyniki silowe jakie sa takie sa... Te 5 lat to chyba z mega dlugimi przerwami

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutation TAD 600

Następny temat

niski poziom teścia, odblok

WHEY premium