SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niedoczynna prosi o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bziu, szkolilas sie u Mauricza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5641
Tetiszeri Tak myślałam, że o to chodziło, ale na wszelki wypadek chciałam się wytłumaczyć

bziubzius Ponownie bardzo dziękuję Postaram się rano zrobić te badania, może wyniki będą tego samego dnia, to jutro będę miała wszystko idąc do nowego endo, zobaczymy co powie. Jak myślisz, powinnam od razu podnieść węgle do 150g czy zaczekać z tym tydzień?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Tetiszeri
Bziu, szkolilas sie u Mauricza?


nie, ale planuje
tzn na szkoleniu nie byłam, ale jest sporo ciekawych zrodel z dobrymi info i pare osob/portali z pogladami zblizonymi do mauriczowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pigwa86
Tetiszeri Tak myślałam, że o to chodziło, ale na wszelki wypadek chciałam się wytłumaczyć

bziubzius Ponownie bardzo dziękuję Postaram się rano zrobić te badania, może wyniki będą tego samego dnia, to jutro będę miała wszystko idąc do nowego endo, zobaczymy co powie. Jak myślisz, powinnam od razu podnieść węgle do 150g czy zaczekać z tym tydzień?



za lezy ile jadlas do tej pory, jesli oscylowaly okolo 130g to moze podniesc do 150g, jesli jadlas mniej to dodawaj po 100kcal tygodniowo (100kcal = 25g ww)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5641
Do tej pory węgle były na poziomie 100-110g.
Od dzisiaj jem 125g, więc za tydzień dodam następne 25g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5641
Rano poszłam zbadać ferrytynę, żelazo, wit. B12 i wit. D - odebrałam wyniki żelaza (w normie) i wit. D (obniżona - wynik 27,90 ng/ml), resztę wyników odbieram w piątek.

Endokrynolog zapisał mi euthyrox N100 (codziennie) i novothyral 1/2 75 (6x w tygodniu)

Spisał sobie wszystkie wyniki i bardzo długo myślał, jakie dawki mi przypisać. Osłuchał mnie (powiedział, że słyszy szmer nad sercem) i zmierzył ciśnienie (105/70). Jeśli będę dobrze się czuła to mam pojawić się u niego za 3 miesiące.

Nie skomentował obniżonej witaminy D i nic mi nie przypisał. Zostały mi tabletki od poprzedniej endo (zapisała mi je bez badania poziomu wit. D) - vigantoletten 1000, więc zacznę je brać

Miska z dzisiaj

Tetiszeri są i one - bataty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Oj to bez supli wit D3 i K2 sie nie obejdzie. Bataty...moja milosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5641
LenaAdams czy on jest na receptę?

Dzień 3

Leki - euthyrox, novothyral
Suplementy - wit. D
Warzywa - papryka czerwona, żółta, cebula, pomidorki koktajlowe, kurki




Jem inaczej dopiero trzeci dzień i powiem szczerze, że czuję sie o niebo lepiej


Zmieniony przez - pigwa86 w dniu 2015-07-22 21:38:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33799
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - nowa : )

Następny temat

Ulozenie planu treningowego

WHEY premium