SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasi faceci

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30448

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Potężne rozwinięte barki.
A Agnieszka -smakowita.
a Mięciuśki sie coś tam zna.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no pitbulka si si si
a co do gościa to sam daze do ogromnej masy i nadludzkiej siły ...-sporo ma masy i dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
I wagon koksu poszedl sie ***ac Ale miesnie sa nie da sie ukryc.

Szczerze to wspolczuje, z taka masa ani wygodnie, ani za fajnie nie jest. No ale moze chociaz jakas kase zarobi - niech mu pan boh da. W najgorszym wypadku pozostaje straszenie nastolatkow na ulicy i robota na bramce. Ja rozumiem ze moze to komus imponowac, ale na mnie wieksze wrazenie robi dorzezbione 9 dych takie mam poczucie estetyki. Ktos ma inne - ok, nic mi do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
powiadam ze nie ma co w gownie rzeźbić -waga90 kg.(zalezy przy jakiim wzroscie)jest dla mnie za mała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Kawał chłopa miejmy nadzieje ,ze coś osiągnie...Pitbulka co do wyglądu i gustu moim zdaniem o tym sie nie powinno dyskutowac acz kolwiek smiem twierdzić iż długo nie bedziesz miała pozytku z tego chłopa :)

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
Hulk nie strzele focha
facet to musi byc facet, a nie "wiatrem podszyty"
niecierpie w dotyku kości

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
rozp*****laja mnie te teksty o rzezbieniu sie
pitbulka nie napisala w temacie ocencie poziom tluszczu u mojego miska tylko nasi faceci - wkleila foto i teraz wszyscy beda go oceniali...

"oraz
niewielu kobietom podobaja sie takie koxy
raczej wyrzeźbieni playboye
a tu prosze" i tu ci hulk powiem ze coraz wiecej jest panienek ktore leca na takich kabanow a nie pedalkow jest od groma lasek ktore leca na takich niegrzecznych chlopcow
oczywiscie sporo lasek lubi podrzezbionych
ale powiem ci ze ja osobiscie znam troche kabanow na dobrej rzezbie na ostrej masie... i nie widze zeby narzekali na brak zainteresowania kobiet ich osobą :)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
dokladnie jest jak kolega wyzej prawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
przecież to nie wygląd się liczy


fajny facet

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - Duralas w dniu 2007-01-31 11:46:25
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rumekman

Następny temat

foteczki

WHEY premium