SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasi faceci

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
wiecie co nie o to mi chodzilo w tym poscie i jeszcze cos nie jezdzi stara 3 ani golfem i nie mam w swoim aucie przyciemnianych szyb. nie bede wam pisala czym jezdzi bo to nie o to tutaj chodzilo to sie mija z celem!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te domysły czym jeździ to tylko stereotypowe bzdury. Równie dobrze może byc romantycznym, grzecznym chłopczykiem, który tylko tak wygląda.

pozdro i dawaj inne foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
Grande zalezy w jakim srodowisku sie obracasz jesli w srodowisku powiedzmy akademickim / lub masz jakies wyzsze stanowisko w pracy to przez to ze jestes wielki jestes lekcewazony i na pewno ciezej jest przekonac do siebie inne osoby , jesli obracasz sie w srodowisku powiedzmy kolesi z silki / ulicy to wielkosc pomaga . Nie kierowalem tej wypowiedzimy bezposrednio do Twojej osoby.. Najwazniejsze zeby wszystko ze soba wspolgralo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
troche z tematu zeszliscie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
bobas87--- obracam sie w srodowisku akademickim jaki i na ulicy czy silowni sklepie, roznego rodzaju urzedach i jest taka jak mowie wiadomo ze na ulicy bardziej powazany a w urzedzie patrza ze strachem ale tu i tu okazuja szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
urzedzie patrza ze strachem ale tu i tu okazuja szacunek

z szacunkiem, czy moze z pogardą?

Nie powiesz mi chyba że wsród poważnych, dzianych ludzi bedziesz miał jakąś lepszą, wyższą pozycje dzięki 50 w bicu Bo niby czego maja sie bać, czuć respekt? Że ich zbijesz?
Taki tok myslenia moze i obowiązuje, ale w wiejskiej remizie

Bez obrazy Grande

Oraz prawda jest taka, że wciąż panuje stereotyp: "mięsniak = głupek".



Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2007-02-02 14:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
mozna byc wielkim ale nie za wielkim

A do autorki postu to uwierze ze to Twoj facet ale daj foto jak trzymiecie sie za rece

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
hulk997--- z pogarda to czasem na mnie patrza malolaty i sie krzywia a z ludzmi na wyzszych stanowiskach rozmawiam mnie sie normalnie nigdy nie zostalem zlekacwazony lub odeslany z kwitjkiem-- wiadomo ze tez nie wchodze gdzies i nie wyzywam krzycze tylko staram sie rozmawiac inteligetnie i jakos mi to wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96


dla niedowiarka to ja i moj chlopak w zeszle wakacje w kolobrzegu!!!!!!!!!!!kurcze za rece nie mamy ale na kolanach moze ci wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96


a dla tych ktorzy rozumieja o co chodzi w tym poscie wklejam kolejne zdjecie zrobione wczoraj. bo nie wazne jest czym on jezdzi!!!!!!!!!!!
Aha w miescie w ktorym mieszkamy jest on bardzo lubiany i nie przeszkadza nikomu ze jest taki duzy bo nawet bedac malym mozna tyle nagnoic ze nikt cie nie bedzie lubial i szacunek ludzin wcale nie zalezy od tego jak wygladasz tylko jakim jestes czlowiekiem!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rumekman

Następny temat

foteczki

WHEY premium