SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasi faceci

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
a skąd mają wiedziec jak są postrzegani???

Myslisz że ktos sobie ot tak podejdzie i powie cos takiego do koxa cięższego od przecietnego człowieka o 50 kg???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a musi mówić?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
nofik otoz to wlasnie stereotypy.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9214
mowic nie musi nikt, zeby poznac co mysli, widac jak sie patrzy. poniekad wiele osob sie boi i zmienia strone ulicy np. idac z naprzeciwka. da sie poznac.

a stereotypy, fakt ze takie sa, ale wezcie pod uwage ze nie biora sie znikad. co nie oznacza ze w 100% przypadkow ktos to taki jest musi byc pusty np.
w kazdym razie ja bym bluzy lonsdale nie ubral, amstaffa nie chcial i betą starą nie jezdzil.

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nofink, jak juz bys był taki jak nasz "hero" z fotek to zmienił byś tok myslenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9214
co masz na mysli?

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
pokaz jakies zdjecie gdzie jestescie razem

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
w dupie miec tych co tak mysla, kazdy kto wie ile trzeba pracy wlozyc w sylwetke to chocby mu sie nie podobalo zachowa to dla siebie i nikomu o tym nie powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"w kazdym razie ja bym bluzy lonsdale nie ubral, amstaffa nie chcial i betą starą nie jezdzil.'"
ja też nie.
a ile pracy trzeba włożyć np. by założyć rodzinę, postawić dom? Utrzymać prace i jeszczeneizłą?
to tylko sylwetka, hobby, tutaj pasja pewnie - strongman.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
To fakt bycie wielki nie jests takie proste raczej wszyscy spostrzegaja wielkiego zle i odrazu sie go boja ale wiadomo jak cos ma minusy to i niesie za soba plusy i mysle ze wiekszemu jest latwiej w zyciu poniewaz malo osob lekcewazy tak osobe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rumekman

Następny temat

foteczki

WHEY premium