SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasi faceci

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
hulk ja nie lubie jak ktos wchodzi z buciorami w sprawy w ktore nie powinien wkleilam zdjecie by pokazac co akurat osobiscie sie mnie podoba mizmi iz zdaje sobie sprawe ze sa gusta i gusciki jestem tolerancyjna ale sorki rzuca mna jak ktos uogolnia wypowiada sie na podstawie jakis dziwnych stereotypow.DUZY FACET NIE KONIECZNIE MUSI BYV GLUPIM, CHAMSKIM BRUTALEM STOJACYM NA BRAMCE DILUJACYM BIJACYM LUDZI WKOLO. JESTEM NORMALNA DZIEWCZYNA I DUMNA JESTEM ZE MAM TAKIEGI CHLOPAKA KTORY JEST ZUPELNYM PRZECIWIENSTWEM TYPOWEGO KARKA.PROSZE WAS O JEDNO NIE OCENIAJCIE JAKIM ON JEST CZLOWIEKIEM BO GO NIE ZNACIE I TO JEST SMIESZNE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
pitbullka nie denerwuj się, bo nikt tu nie atakuje ani twojej osoby, ani twojego miśka. Mówimy o postrzeganiu „dużych” panów przez ludzi…
Sama używasz pojęcia "typowy kark", wyjaśnij więc co masz dokladnie na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
ok
sory
w sumie z Grande polemizowaliśmy
ale jeśli cie to uraziło to sorki

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
tylko o to mi chodzi, że ty chyba myslisz, że przez wzgląd na swoje rozmiary możesz liczyć na jakieś podpożądkowanie sie ze strony innych.--- nie nie tak wlasnie nie mysle

Ja sie nie gniewam jeszcze z rownowagi mnie nie wyprowadziles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
na razie to zamiast fotek są tylko kłótnie moim zdaniem temat jest daremny kilka fotek od jednej delikwentki i prowadzone dialogi czy biceps 50 wzwyż
budzi respect -żenada pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
to fajnie
nie miałem takiego zamierzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
fajne photo's ale drugi sog nie wejdze.
Ode mnie tez pozdrow
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21874
Nie moge pojąć o co wam chodzi na tym forum, jak jakis koles 60kg wysle swoje foty to sie smiejecie ze obozowo itp, jak koles ma grubo ponad 100kg to tez wam nie pasuje ze kark ze pewnie glupi itp, niby walczycie ze stereotypami a jednoczesnie sami tymi stereotypami operujecie. Niedlugo na tym forum wzorem mezczyzny bedzie nażelowany koles co ma w bicu 32 cm i buja sie pod remizą (obym sie mylil...).
Pozdro Pitbullka i łap soga za chłopaka ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
chcialabym zamknac ten temat jest to mozliwe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 440
No zamknijmy go bo wogole dziwny troche jest .... wstawiasz fotki faceta mysle ze po to zeby sie pochwalic bo po co innego ???? co jest normalne ze wywola to komentarze odnosnie jego sylwetki .... bo po to sie wkleja fotki ... po czym sie buzysz ze ludzie go oceniaja. Jednym sie podoba innym nie .... widac duzo wlozonej pracy i tyle.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rumekman

Następny temat

foteczki

WHEY premium