SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najpierw idzie mój brzuch...czyli blondynka potrzebuje redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny, czy to normalne, że na początku troche przytyje? dziś stanęłam na wadze i jest 62kg... troche się przeraziłam bo modliłam się aby już nigdy z przodu nie zobaczyć "6" :P pozatym jest ok, po każdym posiłku wizyta w toalecie... haha to chyba metabolizm się zaczyna naprawiać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie ma potrzeby ważyć się codziennie, bo to tylko stresuje.

Ważymy się raz w tygodniu, ale dużo ważniejsze są obwody, te też mierzymy codziennie. I to jest wyznacznik tego, czy coś się zmienia, no i zdjęcia porównawcze. Najlepiej zrobione w tej samej pozycji, z tej samej perspektywy, w tej samej bieliźnie/kostiumie - wtedy też widać, czy coś się zmienia.

No i metabolizm to nie to samo co perystaltyka jelit i wypróżnianie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt, stresuje ok bede wazyla sie raz w tygodniu, u mnie obwody nie będą pewnie zadziwiające bo nie ćwiczę.... ..... no to ja na tym forum tyle poznam obaleń mitów, że hoho :D ciesze się :D

Zmieniony przez - bombabionda w dniu 2013-05-13 19:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
U mnie spadki w obwodach, przy prawidłowej masie ciała, były całkiem fajne praktycznie przy samej czystej misce, bo ćwiczyłam tylko w domu, ale nieregularnie, no i z małym obciążeniem. A myślę, że u Ciebie z racji wieku to i tak szybciej pójdzie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie cwiczysz bo? jestes na forum sportowym nie odchudzającym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Saida poradziła żebym najpierw wybrała się do fizjoterapeuty "Do czasu wizyty u niego nie powinnaś w ogóle brać się za ciężary." Pytałam wcześniej czy moge np. pobiegać na bieżni bo to na pewno lepsze niż siedzenie i jedzenie hehe ale nie dostałam odp :D a mam karnet i chciałabym go choć troszkę wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale "trening" to nie tylko cieżary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to świetnie, czyli jednak coś na tej siłowni robić mogę, to już szukam jakiegoś treninguuu :D

edit. Kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, zwiedzam dzienniki, szukam inspiracji ale jestem zielona, kompletnie nie wiem od czego zacząć...... proszę o jakieś wskazówki nigdy nie chodziłam na siłownie, ok jak miałam 16 lat to chodziłam ale tylko na bieżnie... nie mam kompletnie pojęcia od czego zacząć, nie znam sprzętu

Zmieniony przez - bombabionda w dniu 2013-05-13 21:32:50

Zmieniony przez - bombabionda w dniu 2013-05-13 21:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja dzisiejsza miska......
liqierek dzięki za pomysł z jajkiem w owsiance, jest pyszna i kremowa!
Zdecydowałam się na trening dla zielonych, na siłowni. Nie będę cudować, biorę co jest zaczne się zastanawiać po wizycie u fizjoterapeuty, którego mam za miesiąc... chyba, że wcześniej uda mi się pójść prywatnie, ale to już zależy od mojej wypłaty hihihi
A więc trening dla zielonych w poniedziałki, środy i piątki a we wtorki, czwartki będę sobie biegała na bieżni, może być? mam siłownie w bloku, w piwnicy, dowiedziałam się po 4 latach...





Zmieniony przez - bombabionda w dniu 2013-05-14 20:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TROSZkę mnie tu nie było, wszystko jest ok, planu się trzymałam, zawsze pudełko z jedzonkiem przy sobie Dziś zapisałam się na siłownie, zaczynam od jutra trening dla zielonych Troche się boję tej siłowni hehe zawsze schodzi się tam pół osiedla a moje osiedle nie należy do najbezpieczniejszych... widziałam tam nawet panią kulturystkę, co za ciało! Jest tam niezliczona ilość sprzętu, pierwszy raz w życiu widziałam tyle sprzętu do ćwiczeń, ledwo można tam przejść...nie mam pojęcia co do czego służy! hehehe Właściciel powiedział, że panuje domowa atmosfera, zawsze znajdzie się ktoś żeby pomóc, obyyyyy bo sama się na pewno pogubię!
Plan mam taki, że dwa razy w tygodniu 30 minut bieżni i 3 razy w tygodniu trening dla zielonych może być?

Zmieniony przez - bombabionda w dniu 2013-05-20 16:41:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabiegana młoda mama...

Następny temat

trening do oceny + kilka pytań

WHEY premium