SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepszy i najskuteczniejszy trening na pompki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Witam. Potrzebuję dobrego treningu na pompki. Chcę robić 100+ pompek na raz bez problemu. Na razie mój max to 50-60. Od około 6 miechów chodze na siłke i robię trening na rzeźbę, ale chciałbym być również trochę silniejszy i ogólnie więcej pompek robić. Widziałem bardzo dużo treningów i każdy jest inny... Czy ktoś jest w stanie pokazać mi na prawde dobry trening ?


PS: Jakie są dobre cwiczenia domowe na bica ? NIE MAM HANTEL ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
+ Mam jeszcze jedno pytanie : znacie jakieś szczególne ćwiczenia na rzeźbe ? Dzięki z góry ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Trening 100 pompek. Osobiście z ~40x powtórzeń stosując się do tego programu dobiłem do mojego aktualnego rekordu jakim jest 80x powtórzeń. Też jednym z moich celów jest wykonanie 100 pompek w serii - teraz przerzuciłem się na robienie pompek - tylko, że na uchwytach i z talerzem 7,5kg na plecach :) Ćwiczenie polega na tym, że robisz na max'a prawidłowych powtórzeń i nie liczysz powtórzeń. Po 2 tyg masz "lekkie" ręce. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Co do Twojego pytania o dobre ćwiczenia na rzeźbę... Od tego mamy dietę A ćwiczenia to inna bajka. Trening można stosować ten sam na masie i na rzeźbie.
Ujemny bilans kaloryczny, jakieś aeroby 3-4x w tyg, wtedy będziesz podkreślać definicję mięśnia.

Zmieniony przez - mb41 w dniu 2013-09-22 22:38:16

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Cześć,

2 lata temu miałem za cel zrobienie 100 pompek w jednej serii i ktoś podsunął mi świetny pomysł - po prostu każdego dnia robiłem o jedną pompkę więcej zaczynając od 30. Wiadomo, że trochę to zajęło zanim dobiłem do 100, ale za to po tym czasie już codziennie robiłem serię po 100, potem dodałem jeszcze drugą - 50 pompek na piąstkach.

Możesz spróbować dodawać np. po 2 lub 3 pompki każdego dnia, ale prędzej czy później powinieneś osiągnąć cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Nie mam ciężarków żeby na plecy sobie zakladać. Z dietą właśnie jest problem , bo nie umiem sobie jej ustalić i ciżko jest mi ją przestrzegać. Wytłumaczcie mi dokładnie ten trening z pompkami. Może być taki ,że co 2 dzień robie po 5 serii w tym po 25 powtorzeń ? Dajcie jakieś inne pomysły :) Dzięki za wypowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

'ALL DAMN DAY' To jest moje miejsce, bo kocham to miejsce.

Następny temat

Jak sie nazywa dyscyplina sportowa i gdzie ja znajde na forum

WHEY premium